Львівські онкологи видалили пацієнту пухлину вагою понад 10 кілограмів
Хірурги онкоцентру кілька годин боролися за життя 42-річного пацієнта, проводячи складну реконструкцію грудної клітки з установкою металевого імпланту
У Львівському онкологічному регіональному лікувально-діагностичному центрі провели унікальну операцію з видалення новоутворення, яке загрожувало життю пацієнта.
42-річний львів’янин Назар звернувся по допомогу, коли пухлина на його грудній клітці почала стрімко рости.
За словами медиків, ситуація була критичною: величезні розміри новоутворення спричиняли колосальний тиск на серце та магістральні судини, а також проростали в органи середостіння.
Підготовка до втручання була тривалою, оскільки стан чоловіка ускладнювався серйозними порушеннями згортання крові. Мультидисциплінарна команда лікарів спочатку зосередилася на стабілізації організму пацієнта і лише після медикаментозної підготовки розпочала хірургічне втручання.
Операція тривала кілька годин і включала не лише видалення 10-кілограмової пухлини, а й складну реконструкцію грудної клітки з використанням спеціального металевого імпланту.
Як зазначив керівник торакального відділення Ігор Гіпп, попри складність втручання, операція пройшла успішно, і пацієнт практично повністю зберіг свої фізичні можливості.
Після тривалого лікування, яке тривало до грудня 2025 року, Назара виписали додому. Попереду на чоловіка чекає ще один етап — пластична операція та кілька місяців реабілітації для повного відновлення.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
На Львівщині військові клали бруківку замість служби
Заступника командира обвинувачують у перевищенні влади військовою службовою особою (ч. 5 ст. 426-1 КК України)
На Львівщину повертається загиблий Герой Віктор Гулядик
Воїн загинув 28 вересня 2024 року під час виконання бойового завдання поблизу села Богоявленка Донецької області
На Львівщині онук вбив дідуся та бабусю і намагався скоїти самогубство
Зловмисник, намагаючись вкоротити собі віку, порізав передпліччя обох рук та шиї й вистрибнув з вікна третього поверху
Найкоментованіше
- В Україні весь особовий склад одного ТЦК відправили на бойові посади
- Військовослужбовці ТЦК у разі небезпеки можуть застосовувати вогнепальну зброю, - нардеп
- Україна має достатньо людей на ще 10 років війни, - нардеп Мережко
- Жінка з Хмельниччини проситься на обмін до росії
- У Тернополі під час мобілізації перелому ноги зазнав чоловік, який перебував у СЗЧ
Найчитаніше
- В Україні весь особовий склад одного ТЦК відправили на бойові посади
- У Тернополі під час мобілізації перелому ноги зазнав чоловік, який перебував у СЗЧ
- Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який майже два роки вважався безвісти зниклим
- Військовослужбовці ТЦК у разі небезпеки можуть застосовувати вогнепальну зброю, - нардеп
- На Львівщину з російського полону повернувся воїн Андрій Голаєвич
Коментарі