Львівські патрульні оштрафували порушників швидкісного режиму

Перевищення більше ніж вдвічі

Львівські патрульні затримали водіїв, які більш ніж удвічі перевищили встановлену швидкість. Про це повідомили у прес-службі патрульної поліції Львівської області.

Затримали порушників завдяки приладам  TruСam.

«Наголошуємо, що прилади TruСam використовуються патрульними для вимірювання швидкості руху на аварійно небезпечних ділянках та місцях, де трапилася найбільша кількість дорожньо-транспортних пригод з тяжкими наслідками. Нагадуємо, що швидкість у населених пунктах становить 50 км/годину», - повідомили у поліції.

Так, 22-річна водійка «Skoda Kodiaq» та 53-річний водій автомобіля «Mercedes - Benz Gl» схоже забули ці вимоги і перевищили встановлену швидкість більш ніж удвічі 

В поліції нагадали, що:
згідно з ч. 1 ст. 122 КУпАП — перевищення встановлених обмежень швидкості руху транспортних засобів більше як на 20 км/год — тягне за собою штраф у розмірі 340 гривень;

згідно з ч. 4 ст. 122 КУпАП — перевищення встановлених обмежень швидкості руху транспортних засобів більше як на 50 км/год — тягне за собою накладення штрафу в розмірі 1700 гривень.

Читайте також: у річці на Львівщині виявили тіло чоловіка

«Дотримуйтесь цього елементарного правила — і ви збережете час, кошти, а головне здоров’я і життя своє та інших учасників дорожнього руху2, - закликають правоохоронці.

varta1.com.ua: Новини

Ярошенко Олена