Львівські патрульні супроводили до лікарні малюка, якого покусала собака (фото)
У понеділок, 2 листопада, патрульні забезпечили супровід до лікарні дитини, яку покусала собака. Про це повідомили у пресслужбі патрульної поліції Львівської області.
Вчора вдень, до екіпажу патрульних 3-го батальйону Богдани Козак та Назара Кожана, які саме заїхали на стаціонарний пост біля населеного пункту Зимна Вода, підбіг мешканець Мостиського району і сказав, що його сина покусала собака.
Оскільки вони приїхали на вантажному автомобілі, патрульні пересадили сім’ю до себе в службовий автомобіль і негайно відвезли в Львівську обласну дитячу клінічну лікарню, що на вулиці Лисенка.
Зі слів батька, його сина, віком 2 роки і 4 місяці, покусала їхня собака. У дитини були сильні ушкодження голови. Медики одразу забрали малюка до реанімації.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
Топ-5 магазинів матраців у Львові: де купити якісний матрац у 2026 році?
Нижче ми зібрали п’ять популярних локацій з широким асортиментом, де львів’яни найчастіше купують матраци.
На Львівщині військові клали бруківку замість служби
Заступника командира обвинувачують у перевищенні влади військовою службовою особою (ч. 5 ст. 426-1 КК України)
На Львівщину повертається загиблий Герой Віктор Гулядик
Воїн загинув 28 вересня 2024 року під час виконання бойового завдання поблизу села Богоявленка Донецької області
Найкоментованіше
- У Луцьку група підлітків напала на військових ТЦК (ВІДЕО)
- Україна пропонує росії продовжити перемир'я після Великодня, – Зеленський
- Військовослужбовці ТЦК у разі небезпеки можуть застосовувати вогнепальну зброю, - нардеп
- До України привезли Благодатний вогонь
- В Україні весь особовий склад одного ТЦК відправили на бойові посади
Коментарі