Львівські патрульні врятували від смерті трьох самогубців

75540231_2174664549501972_5717360894208376832_o
75540231_2174664549501972_5717360894208376832_o

За один день львівські патрульні відмовили трьох людей від самогубства. Про це повідомили у пресслужбі патрульної поліції у Львівській області.

Потрібні слова у потрібну мить знайшла патрульна 1-го батальйону Олеся Купінська.

«Це був перший виклик для її екіпажу близької 8 ранку, а саме звернення інформаційного характеру: «Підозріла особа» на вулиці Опришківській. Патрульні приїхали на місце і тоді почули від чергової залізничної станції про чоловіка, який намагається кинутися під потяг», — розповіли у відомстві.Інспектори побігли через хащі, адже почули крики. Дорогу їм показувала заявниця.

За кілька метрів поліцейські побачили як чоловік відтягнув іншого від колії, а тоді останній побіг на міст аби таки вчинити задумане. Чоловік і слухати не хотів будь-яких відмовлянь.

Наближався потяг, тому зволікання навіть на мить могло закінчитися невиправним.

Патрульна Олеся не здавалася. Вона шукала підхід і знайшла. З’ясувала причину, пояснила чому варто жити.

29-річного чоловіка зрадила дружина і він ніяк не міг це пережити, попри усі спроби. Сержант Купінська переконала його, що заради майбутнього його двох дітей треба бути сильним, адже хто як не він має їх виховати достойними людьми.

Чоловік дослухався до слів поліцейської і погодився поїхати до медзакладу. 

Увечері того ж дня, життя рятували колеги з 2-го батальйону. Близько 21 години, виклик отримали у Брюховичі.

Там 32-річний чоловік розмахував гаком з арматури.

Поліцейські Роман Дідух (Roman Didukh) та Назар Клімович (Nazar Klimovych) вмовили його покласти гак на землю.До прибуття патрульних, чоловік кидався на жінку з цеглиною, однак вона його вгамувала сльозогінним газом.

Він хотів покінчити з життям шляхом повішання.

«Свій вчинок він пояснив тим, що йому все набридло. Назар та Роман поспілкувалися з ним і переконали, що він потребує допомоги спеціалістів. Чоловік погодився поїхати у лікарню для надання йому психологічної допомоги», — кажуть у пресслужбі.

Вже через дві години лейтенанти поліції Дідух та Клімович знову отримують виклик про спробу самогубства.

Цього разу поліцейських викликав 33-річний чоловік, який повідомив, що має намір втопитися.

Він не хотів казати де перебуває, однак патрульні маючи неабиякі здібності спілкування в критичних ситуаціях переконали чоловіка сказати своє місце знаходження.

Громадянин погодився зустрітися з патрульними на вулиці Грінченка. Через те, що вони розійшлися з дівчиною він більше не хотів жити.

Поліцейські надали психологічну допомогу чоловікові й передали у руки медиків.