Львівські патрульні зупинили сильну кровотечу в чоловіка до приїзду медиків (ВІДЕО)
Інспектори надали домедичну допомогу постраждалому з глибоким порізом руки та викликали швидку
У Львові патрульні вчасно надали невідкладну домедичну допомогу чоловікові, який через необережність отримав серйозну травму руки та втрачав багато крові. Про це повідомили у пресслужбі Патрульної поліції Львівської області.
За інформацією правоохоронців, виклик надійшов від схвильованої жінки, яка просила допомоги для травмованого чоловіка.
Не зволікаючи, патрульні оперативно приїхали на місце події. Забігши в помешкання, інспектори побачили громадянина з різаною раною руки та сильною кровотечею.
Ми негайно почали діяти: наклали турнікет, щоб зупинити кровотечу, викликали медиків та контролювали стан потерпілого.
Раніше повідомляли: патрульні у Львові допомогли дівчині із сильнем болем у животі дістатися до лікарні (ВІДЕО)
Після огляду лікарів чоловіка ушпиталили. Патрульні допомогли занести його до карети швидкої допомоги.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
У пʼятницю Львів попрощається із захисниками Віталієм Калімуліним та Романом Чайкою
Львів попрощається з військовослужбовцями Віталієм Калімуліним та Романом Чайкою, які віддали життя, захищаючи Україну від російських окупантів
На Львівщині висадили гектар лісу в пам’ять про полеглого воїна-лісівника Андрія Позняка
Акція «Ліси пам’яті» об’єднала рідних захисника, колег та громаду заради вшанування подвигу героя
На Львівщині під час пожежі сухостою у дачному кооперативі загинув чоловік
Трагедія сталася через займання сухої трави на території дачного кооперативу у селі Межиріччя
Найкоментованіше
Найчитаніше
- У Львівському ТЦК та СП прокоментували відео мобілізації чоловіка (ВІДЕО)
- П'ятеро мобілізованих з Івано-Франківщини померли, не прослуживши й двох тижнів
- На Львівщині у вбивстві 11-річної дитини підозрюється 13-річний хлопець
- Війна в Україні триватиме ще дуже довго, - Bild
- Сьогодні на Львівщині поховають десятьох земляків загиблих на війні
Коментарі