Львівські рецедивісти сплативши заставу, скоїли ще два злочини
Поліцейські встановили їх причетність до двох квартирних крадіжок та пограбування. Про це інформує Відділ комунікації поліції Львівської області.
В Сихівський відділ поліції звернулась із заявою 48-річна львів’янка. За словами жінки, 16 квітня близько опівдня в її квартиру проникли невідомі особи і викрали звідти срібні прикраси та інші речі, заподіявши збитки на загальну суму близько 800 доларів США.
Того ж дня до правоохоронців надійшло ще одне повідомлення – від 45-річного львів’янина. Чоловік, повернувшись додому, застав у своєму помешканні двох незнайомців. Зловмисники побили власника квартири та втекли, забравши золоті вироби, орієнтовна вартість яких становить майже 75 600 гривень.
Працівники поліції встановили особи зловмисників – двох 28-річних місцевих мешканців. Як з’ясувалося, вони вже були причетні до квартирної крадіжки, скоєної нещодавно. Проте після обрання судом запобіжного заходу обидва опинились на волі після внесення грошової застави.
Чоловікам повідомлено про підозру у скоєнні злочинів за ч.3 ст.185 (крадіжка) та ч.3 ст.186 (грабіж) Кримінального кодексу України. Максимальне покарання, передбачене статтями, - позбавлення волі на строк від чотирьох до восьми років.
Суд обрав одному із зловмисників міру запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою. Рішення щодо іншого буде прийняте пізніше, оскільки судове засідання перенесли на кілька днів.
Розслідування триває.
varta1.com.ua: Новини
Офіційно: підозрюваного у вбивстві Дем’яна Ганула затримано (ФОТО)
Ігор Клименко наголосив, що подробиці згодом надасть пресслужба поліції
Поліція Львівщини затримала рецидивіста, який зґвалтував неповнолітню дівчину на вулиці
Йому уже обрали запобіжний захід і під час слідства він перебуватиме у СІЗО
У Мережі оприлюднили кадри моменту вбивства активіста Дем'яна Ганула (ВІДЕО)
Наразі правоохоронці мають конкретні зачіпки, які стосуються вбивства активіста та волонтера Дем'яна Ганула в Одесі
Найкоментованіше
- Військових після СЗЧ спершу відправляють у найгарячіші точки фронту, - Сирський
- У FT вважають, що переговори з Трампом принесли невдачу для Зеленського
- "На щиті" додому повертається молодий Захисник зі Львівщини
- Розʼяснення про обмеження пільгових поїздок у Львові
- СБУ затримала двох зрадників, які звітували ворогу про наслідки удару «Орєшніком» по Львівщині
Найчитаніше
- "На щиті" додому повертається молодий Захисник зі Львівщини
- Військових після СЗЧ спершу відправляють у найгарячіші точки фронту, - Сирський
- Комунальники зі Львова розповіли, що зараз побачили в старих будинках у центрі Києва (ФОТО)
- На фронті загинули два воїни з однієї громади Львівщини
- СБУ виявила понад 300 тис дол США під час обшуків у очільниці районної ВЛК
Коментарі