Львівські ЦНАПи приймають документи на виготовлення пільгового електронного квитка (фото, відео)

Львівські ЦНАП почали приймати документи на виготовлення пільгового електронного квитка. Про це повідомляє «Варта1».

Як зазначив заступник директора ЛКП «Львівавтодор» Роман Лев, вже 2500 людей подали заяви офлайн. Через онлайн-версію подали заявки 2200 людей станом на вчорашній день.




Додамо, видача пільгових транспортних карток ЛеоКарт розпочнеться у 2021 році.

Нагадаємо, що записатися в електронну чергу на прийом до адміністратора ЛКП «Львівавтодор», необхідно перейти за посиланням, обрати найближчий до Вас територіальний підрозділ Центру надання адміністративних послуг, зручну для Вас годину та день і підготувати необхідні документи для прийому:

  • паспорт громадянина України або ID-картку;

  • документ, що підтверджує статус пільговика(посвідчення пільговика);

  • РНОКПП (ІПН);

  • кольорове фото 3х4 (фото повинно бути актуальним, зробленим не пізніше, ніж за 6 місяців до подачі документів).


Також можна зареєструватись до електронної черги, зателефонувавши на гарячу лінію Єдиного електронного квитка ЛеоКарт за номером телефону 0800-303-007. Оператори у телефонному режимі запропонують вільні години для запису до електронної черги ЦНАП та нададуть додаткову консультацію щодо переліку документів, які необхідні для подачі заяви на отримання пільгової транспортної карти.

varta1.com.ua: Новини

Коментарі

Читайте також

Найкоментованіше

  1. росія може завдати масованого удару на Різдво, - Зеленський
  2. В Україні 7 січня відзначатимуть нове свято, яке ініціював Зеленський
  3. Зеленський привітав українців зі святами та озвучив "побажання" путіну
  4. росія відхилила україснький мирний план з 20 пунктів, - Bloomberg
  5. Українцям з 2026 року для виходу на пенсію у 60 років потрібно буде мати 33 роки офіційного стажу

Найчитаніше

  1. В Україні 7 січня відзначатимуть нове свято, яке ініціював Зеленський
  2. Пішов з життя легендарний ведучий львівського телебачення Петро Остапишин
  3. У Верховній Раді хочуть обмежити «можливості для ухиляння» від служби студентам-чоловікам
  4. Стало відомо про загибель молодого десантника з Львівщини: 26 грудня «на щиті» повертається воїн Володимир Олексин
  5. Підтверджено загибель молодого Героя зі Львівщини, який з червня вважався безвісти зниклим