Львівський бомонд впродовж двох днів гуляв на пишному весіллі експрокурора та колишньої працівниці ДБР

Серед гостей були відомі депутати, одіозні працівники правоохоронних органів та податкової служби

Впродовж двох днів, 7-8 жовтня, у п'ятизірковому комплексі Emily Resort, неподалік Львова, прокурори, колишні працівники правоохоронних органів, ДБР, податкової та депутати святкували пишне весілля Ростислава Ільницького та Роксолани Москви. Про це йдеться у матеріалі Lviv.media

Ймовірно, весілля коштувало молодятам не малі гроші, лише двометровий торт, за попередніми оцінками кондитерів, вартував близько 100 тис. грн.

Наречений 31-річний Ростислав Ільницький — колишній прокурор. У 2019 р. був у Радехові заступником місцевого прокурора. 

Наречена — 27-річна Роксолана Москва, колишня працівниця відділу кадрів Територіального управління ДБР у Львові. Роксолану звільнили із бюро у березні 2022 року, однак згодом вона через суд вирішила повернутися на роботу. У вересні 2022 року Восьмий апеляційний адміністративний суд поновив її на посаді та стягнув на її користь 231 тис. грн за вимушений прогул. 

Роксолана Москва оприлюднила відео з першого дня свого весілля у соцмережах. З нього можна оцінити усю помпезність свята. Варто додати, що свої акаунти у соцмережах Роксолана вже закрила.

 

Читайте також: На заході України хлопці, які розважалися під час похорону Героя, отримали повістки

Весілля тривало два дні. У перший день було понад 300 гостей. Для них виступали Олександр Пономарьов, Ольга Полякова, гурт “Дзвони сонця”. Ведучим свята був шоумен Григорій Решетнік. Другого дня гостей розважав Дзідзьо, було запрошено 500 осіб, святкування було оформлене в українському стилі, молода замість білої одягла вишивану сукню, а молодий переодягнувся в вишиванку.

varta1.com.ua: Новини

Юлія Зуб

Читайте також