Львівській міській дитячій лікарні подарували реанімобіль (фото)
Реанімобіль для транспортування новонароджених подарували благодійники
Реанімобіль для транспортування новонароджених лікарні Св. Миколая Першого медоб’єднання Львова подарували благодійники. Він оснащений усім необхідним обладнанням.
Про це повідомила Львівська міська рада.
Реанімобіль дозволить забезпечити всі належні умови для транспортування діток, які потребують невідкладної допомоги з перших хвилин життя.
«Щиро дякуємо організації «Білий хрест» за придбання та «Soleterre Onlus» — за організацію транспортування такої «швидкої» в Україну. Спасибі, що допомагаєте нам лікувати наших дітей та рятувати їхні життя вдома», — зауважили у Першому медоб’єднанні Львова.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
В Україні запровадять обовʼязковий техогляд для всіх авто
Євросоюз нам поставив цей критерій змін до кінця 2027 року
В Одесі затримали таксиста, який коригував обстріли міста під час поїздок
Місцевий житель під прикриттям пасажирських перевезень збирав дані про локації Сил оборони та енергооб’єкти для фсб
Уряду пропонують блокування азартних ігор для військових
На вебсайті Міністерства цифрової трансформації оприлюднили проєкт постанови Кабміну, який передбачає обмеження участі військовослужбовців в азартних іграх. Документ пропонує створити механізм повного блокування доступу до гральних закладів та онлайн-казино для понад 1 млн захисників через синхронізацію реєстрів.
Найкоментованіше
- Україна з партнерами розробила новий план припинення війни
- Головний дипломат Ватикану провів сьогодні у Москві переговори з Лавровим про війну в Україні
- Зеленський називає вибори під час війни ризиком
- Путін не хоче завершувати війну, - Зеленський
- У Львові під час конфлікту в парку юнак отримав ножове поранення
Коментарі