Львівський забудовник подарував квартиру родині героя, який підірвав себе, щоб зупинити російських військових

Є надія, що інші забудовники підхоплять флеш моб

Ілюстрація: Суспільне

Один з львівських забудовників подарував квартиру родині прикордонника Ігоря Дашка, який підірвав себе гранатою, аби не дати російським військовим захопити радіостанцію.

Про це повідомляє журналіст Наталка Волосацька, на своїй сторінці у «Facebook».

«Вчора мала честь поспілкуватися з Ольгою і Марією Дашко. Це дружина і донька героя України, прикордонника Ігоря Дашка. Він героїчно загинув у боях за наш Маріуполь. Пожертвував собою заради України, заради побратимів, заради нам з вами.

Учора один з львівських забудовників подарував родині героя квартиру з надією, що інші забудовники підхоплять флешмоб, бо єдине, що ми можемо пам’ятати і дякувати тим хто віддав найцінніше за нашу Незалежність», — зазначила  Наталка Волосацька.

Родина Ігоря понад двадцять років стояла на квартирній черзі, Марія всі свої 18 років жила на зйомних квартирах. Тепер має свій куточок. Дівчина каже, що не знає якого кольору будуть стіни її помешкання, але точно знає, що на них висітиме — спільні фото з найкращим у світі татом.

«Слава і вічна пам’ять відважному герою Ігорю Дашко. Щирі співчуття і шана родині героя», йдеться у дописі Наталки Волосацької.

Прикордонник з Самбора Ігор Дашко під час боїв за Маріуполь підірвав себе гранатою, аби не дати російським військовим захопити радіостанцію. Останніми словами військового були: «Слава Україні». 17 квітня йому посмертно присвоїли звання Героя України.

Читайте також