Львівську слідчу судитимуть за "злив" інформації
У понеділок, 31 серпня 2020 року, прокурори скерували до суду обвинувальний акт стосовно 29-річної слідчої одного із відділів поліції м. Львова. Про це інформує прокуратура Львівської області.
Капітан поліції незаконно збирала та передавала третім особам конфіденційну інформацію щодо телефонних дзвінків.
Працівниця поліції отримувала доступ до інформації мобільного оператора на основі підроблених протоколів допиту. У ці протоколи вона вносила номери телефонів, які її цікавили, а самі документи — передавала до суду, щоб отримати дозвіл на отримання конфіденційних даних, які потім передавала «замовникам».
28 травня 2020 р. її викрили слідчі Територіального управління ДБР, розташованого у м.Львові та фахівці Управління СБУ у Львівській області, під процесуальним керівництвом Прокуратури Львівської області та повідомили про підозру.
Капітану поліції інкримінують ч. 2 ст. 182 (порушення недоторканості приватного життя) та ч. 1 ст. 366 (службове підроблення) КК України, її загрожує до 5 років ув’язнення.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
На Прикарпатті судитимуть суддю, яка на смерть збила пішохода
Унаслідок ДТП один із чоловіків загинув на місці, інший отримав тілесні ушкодження
У Києві через недбалість лікаря пацієнт осліпнув на одне око
Дії лікаря-отоларинголога кваліфіковано як неналежне виконання медичним працівником своїх професійних обов’язків
На Львівщині чоловік зґвалтував 13-річну племінницю
На початку червня 2025 року вночі в одному з сіл Яворівського району засуджений напідпитку зґвалтував свою племінницю
Найкоментованіше
- Скасування математики на НМТ викликало скандал в Україні
- З Польщі депортували українця, який виловив відомого варшавського сома
- Смертельну ДТП з чотирма загиблими у Києві скоїв керівник церкви
- На вʼїзді до Львова підпірна стінка вже наполовину готова
- Громадянина Німеччини, який приїхав провідати родичів, мобілізували на Буковині - нардеп
Найчитаніше
- Смертельну ДТП з чотирма загиблими у Києві скоїв керівник церкви
- Знайдено мертвим неповнолітнього, якого місяць розшукували на Рівненщині
- Підтверджено загибель молодого Героя зі Львівщини, який вважався безвісти зниклим на Курщині
- З російського полону повертаються два воїни зі Львівщини
- У Києві водій влетів у пішохідну зону, багато загиблих
Коментарі