Львівських журналістів, які знімали те, як дотримуються карантинних заходів, зачинили в магазині
У місті Кам’янка-Бузька, що на Львівщині, знімальну групу місцевого телеканалу ТРК «ПЕРШИЙ ЗАХІДНИЙ» зачинили в магазині, перешкоджаючи так їхній журналістській діяльності.
Про це повідомила директорка телеканалу ТРК «ПЕРШИЙ ЗАХІДНИЙ» Ольга Цап.
За її словами, місцевому підприємцю не сподобалось, що журналісти знімають матеріал про дотримання карантину. Він покликав знімальну групу до себе в магазин і зачинив їх там. Журналісти, своєю чергою, викликали поліцію.
«Сьогодні наші журналісти також у зоні ризику, бо ми щодня інформуємо про стан коронавірусу в області, перевіряємо інформацію на достовірність... Ми, як і медики, МНСники, поліція — при виконанні!!! Звертаюсь до поліції Львівської області, Світлани Добровольської: прошу взяти цей випадок на особливий контроль», — написала вона.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
В Україні запровадять обовʼязковий техогляд для всіх авто
Євросоюз нам поставив цей критерій змін до кінця 2027 року
В Одесі затримали таксиста, який коригував обстріли міста під час поїздок
Місцевий житель під прикриттям пасажирських перевезень збирав дані про локації Сил оборони та енергооб’єкти для фсб
Уряду пропонують блокування азартних ігор для військових
На вебсайті Міністерства цифрової трансформації оприлюднили проєкт постанови Кабміну, який передбачає обмеження участі військовослужбовців в азартних іграх. Документ пропонує створити механізм повного блокування доступу до гральних закладів та онлайн-казино для понад 1 млн захисників через синхронізацію реєстрів.
Найкоментованіше
- В Україні за пісні російською мовою у кафе та ресторанах зможуть карати великим штрафом без попередження
- В Україні більше не існує «непридатних із виключенням із військового обліку»
- Суд відправив під варту без застави водія, через якого загинули троє дівчат на Львівщині
- Посадовець ТЦК на Львівщині фіктивно оформив знайомого на службу
- З Польщі до України екстрадовано 44-річного чоловіка
Найчитаніше
- З Польщі до України екстрадовано 44-річного чоловіка
- У суботу на Львівщину повертається загиблий Герой Михайло Орищин
- На війні загинув Герой зі Львівщини Володимир Ошуст
- Якою буде погода у Львові та області завтра, 25 липня
- Кіберполіція просить допомогти розшукати жительку Тернопільщини, яка переховується від правоохоронців
Коментарі