Львівський каратист претендує на звання найкращого спортсмена 2019 року за версією IWGA
Львівського каратиста Станіслава Горуну номінували на звання найкращого спортсмена 2019 року. Проголосувати за єдиного номінанта від України можна до 30 січня.
Про це повідомляє відділення НОКу у Львівській області.
Серед 25-ти претендентів із різних країн Станіслав Горуна — єдиний українець. Він представляє карате в номінації «Спортсмен 2019 року» за версією Міжнародної асоціації Всесвітніх ігор (IWGA). Переможця буде обрано шляхом відкритого голосування уболівальників.
Зазначається, що Всесвітня федерація карате (WKF) звернула увагу на досягнення Горуни в 2019 році і висунула спортсмена на звання найкращого за версією IWGA. Торік Станіслав ставав бронзовим призером чемпіонату Європи, завоював дві бронзи етапів Прем’єр-ліги, а також здобув золото Прем’єр-ліги в Марокко і Серії А в Чилі. Утім, найважливішим досягненням стала його перемога на ІІ Європейських іграх у Мінську.
Проголосувати за каратиста можна до 30 січня один раз на добу за посиланням. Зверніть увагу, що свій голос треба віддати ще за будь-якого іншого номінованого спортсмена (без другого голосу перший не враховують).
varta1.com.ua: Новини
На Львівщині у ДТП постраждала пішохід
У ДТП жінка отримала тілесні ушкодження та була госпіталізована
На Львівщині горів будинок
Пожежа сталася в с. Вовків Львівського району в двоповерховому житловому будинку
Захисника з Яворова посмертно нагородили орденом “За мужність” III ступеня
Ігор Демченко загинув під час виконання бойового завдання на війні
Найкоментованіше
- У Міносвіти виступають проти повної заборони російської мови в школах
- Львів'янка заробила 67 млн грн готівки на продажу монет (ФОТО)
- В Україні можуть ввести обмеження для тих, хто не виконує військовий обов’язок
- Мирні переговори між Україною і Росією зайшли в глухий кут, - Зеленський
- У Дніпрі зафіксували масовий «спалах» ВІЛ-інфекції серед військовозобов’язаних чоловіків
Коментарі