Львівський округ № 3. Кого веде “Слуга народу”?

Підльвівський округ до обласної ради № 3 — особливий. Особливо великий. Тут нинішні п’ять районів: Кам’янка-Бузький, Жовківський, Перемишлянський, Городоцький і Пустомитівський. А також частина Золочівського — Глинянська ОТГ. Від партії “Слуга народу” до Львівської обласної ради від такого великого округу першим номером іде заступник голови обласної державної адміністрації Юрій Холод. Хто разом із ним? Кого веде в ради ОТГ Львівського округу № 3 “Слуга народу”?



Як і слід було очікувати, серед тих, хто йде до рад ОТГ на третьому окрузі, багато вчителів, медиків, представників місцевого малого бізнесу, але також є військові, екологи, журналісти, управлінці, і навіть один... священик.

Загалом, все, як і в інших політсилах: учасники Революції Гідності, волонтери, громадські активісти. Чисто в адмінресурс політсила наразі не скотилася. Навпаки, і на Західній Україні тут залишаються дуже цікаві та дієві люди.

Наприклад, візьмімо Уляну Ляшенко з Запитова, що нині в Кам’янка-Бузькому районі. Вона — кандидатка до ради Новояричівської ОТГ від Запитова, мати чотирьох дітей, громадська діячка, зараз у декретній відпустці. Про Уляну не раз писали і знімали сюжети львівські медіа. Щоб перенести міжнародну трасу в обхід села, жінка їздила аж до Києва. І їй це вдалося! Тепер Уляна каже, що нинішня влада інакша, бо, коли треба, легко достукатися до депутатів та найвищих державних управлінців.

“Через наше селище проходить дорога міжнародного значення «Київ–Чоп». І проєкт Північної об’їзної Львова, створений декілька років тому, передбачав, що нову дорогу знову пустять через Запитів. Півтора року тому я очолила ініціативну групу — ми боролися за те, щоб дорогу побудували в обхід. І нам це вдалося. Міжнародна траса — це небезпечно, це тисячі авто на добу, це дві смерті під колесами за рік, це шум і викиди відходів пального. Для мене точкою неповернення став день, коли вантажівка збила 10-річного сина моєї подруги. І це не перша смерть дитини за останні роки, адже при дорозі — школа, церква, катехитичний центр. Попри байдужість селищної влади, нам вдалося домогтися того, що Північну об’їзну прокладуть повз Запитів”, — розповідає Уляна Ляшенко.

Далі вона планує зробити дорогу точно безпечною та встановити в селищі камери спостереження.

Цікавою кандидаткою від “Слуги народу” є й нинішня голова Кам’янка-Бузької ОДА Христина Замула. Вона балотується до ради Новояричівської  ОТГ. За плечима у Христини не тільки управлінський досвід, а й потужні громадські проєкти. Разом з однодумцями вона створила громадську організацію, яка реалізувала цілу низку цікавих проєктів. Серед них: юридична допомога жителям сільських територій, картування громади. Тепер працюють над створенням молодіжного простору Центр «OPEN SPACE» у Кам’янці-Бузькій. Кам’янка-бузьку РДА Христина Замула очолює від грудня минулого року.

На Пустомитівщині зі “Слугою народу” йде на вибори головний лікар поліклініки, онколог Андрій Нера. Йому 37 років, разом із дружиною виховують трьох синів, поза роботою займається велоспортом та гірськими лижами, пропагує здоровий спосіб життя.

На запитання, чому йде в місцеву політику, відповідає, що від місцевих рад залежить розвиток медицини на місцях. Тому медики мусять брати активну участь у житті та розбудові громади. “В Україні вже почалася реформа медицини. Другий її етап пов’язаний з децентралізацією. Наприклад, на перших порах громаді треба буде піклуватися про комунальні платежі, поточні ремонти та інші видатки медустанов. Так само варто подбати про ліки для воїнів, онкохворих, дітей з інвалідністю, пацієнтів з психічними захворюваннями. Пільги прописав Уряд, але гроші на це йдуть від громад. Тому медики в раді мусять бути, аби громади самі своїми руками не розвалили медицину на місцях”, — говорить Андрій Нера.

Сам Юрій Холод, який очолює список партії Президента у третьому окрузі Львівського району, — вихідець з підприємницьких кіл. Понад 10 років, спільно з батьками, розвивав власну справу у галузі поліграфії. Був учасником Революції Гідності, волонтерив, допомагав війську. Досі часто відгукується на будь-який заклик про допомогу: чи то треба накрити музей на Дрогобиччині, чи то врятувати 700-літню солеварню від забудови і приватизації. На посаді заступника голови Львівської ОДА 29-річний кандидат працює понад рік. За цей час курував всі напрями і галузі в області: від економіки до екології і спорту. Багато роботи вклав у збереження культурної спадщини. Вже понад рік наголошує на важливості державної програми реставрації, а цього року Львівщина відразу ж відгукнулася на ініціативу президента “Велике будівництво в культурі” і подала до Києва список у понад 20 пам’яток архітектури, які потрібно негайно рятувати і відновлювати. Це замки, палаци та дерев’яні церкви.

varta1.com.ua: Новини

Коментарі

Читайте також

Найкоментованіше

  1. Українців штрафуватимуть та судитимуть за зберігання дров: детальніше про ухвалений Радою закон
  2. На Закарпатті СБУ та Нацпол затримали заступника комбрига та керівника РТЦК (ФОТО)
  3. Автівки виставляли на продаж: БЕБ на Львівщині викрило БФ, який завіз 130 автомобілів під виглядом гуманітарної допомоги (ФОТО)
  4. У страшній ДТП загинув воїн зі Львівщини
  5. Живим коридором, навколішки на Львівщині зустрічали "на щиті" загиблого на Курщині морського піхотинця (ФОТО)

Найчитаніше

  1. Українців штрафуватимуть та судитимуть за зберігання дров: детальніше про ухвалений Радою закон
  2. На Закарпатті СБУ та Нацпол затримали заступника комбрига та керівника РТЦК (ФОТО)
  3. На Львівщині водій маршрутки може сісти за грати на 10 років (ФОТО)
  4. Українських туристів, які збираються до Єгипту, попереджають про ризики для життя
  5. Живим коридором, навколішки на Львівщині зустрічали "на щиті" загиблого на Курщині морського піхотинця (ФОТО)