У Львові суд продовжив арешт обвинуваченому у вбивстві Ірини Фаріон
Обвинувачений перебуватиме під вартою без права застави до 9 березня
Сьогодні, 8 січня, Шевченківський районний суд Львова ухвалив рішення продовжити запобіжний захід В’ячеславу Зінченку, якого звинувачують у вбивстві мовознавиці Ірини Фаріон. Про це повідомляє Суспільне.
Під час засідання прокурор Дмитро Петльований наголосив на необхідності тримання під вартою, оскільки термін попереднього заходу закінчувався 12 січня. Обвинувачення вказало на ризики втечі Зінченка, відсутність у нього постійного місця проживання у Львові, а також навички поводження зі зброєю, що можуть призвести до вчинення нових правопорушень.
Захист назвав клопотання прокурора необґрунтованим. Адвокат Володимир Вороняк закликав суд призначити м’якший захід — цілодобовий домашній арешт з електронним браслетом, запевняючи, що ризики не підтверджені доказами. Проте колегія суддів підтримала сторону обвинувачення.
Згідно з рішенням суду, він залишатиметься під арештом ще 60 діб — до 9 березня 2026 року включно.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
У пʼятницю Львів попрощається із захисниками Віталієм Калімуліним та Романом Чайкою
Львів попрощається з військовослужбовцями Віталієм Калімуліним та Романом Чайкою, які віддали життя, захищаючи Україну від російських окупантів
На Львівщині висадили гектар лісу в пам’ять про полеглого воїна-лісівника Андрія Позняка
Акція «Ліси пам’яті» об’єднала рідних захисника, колег та громаду заради вшанування подвигу героя
На Львівщині під час пожежі сухостою у дачному кооперативі загинув чоловік
Трагедія сталася через займання сухої трави на території дачного кооперативу у селі Межиріччя
Найкоментованіше
- Україні доведеться визнати територіальні втрати, - Мерц
- Європа готується до затяжної війни в Україні, - NYT
- У Чернівцях скасували концерт Анастасії Приходько, яка заявила, що вона говорить “київською російською мовою”
- Партнери України будуть використовувати український фронт як полігон для тестування своїх оборонних розробок
- Петер Мадяр пропонує Володимиру Зеленському зустрітися у Береговому на Закарпатті
Найчитаніше
- У Львові у парку знайшли мертве немовля
- Львів 29 квітня попрощається із двома захисниками та захисницею України
- Підтверджено загибель зниклого безвісти на Курщині воїна з Львівської області Павла Горошка
- До України з Німеччини екстрадовано лідера злочинної організації
- Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який вважався безвісти зниклим з 2023 року
Коментарі