Львівський ТЦК та СП спростував інформацію про затримання військовослужбовця ТЦК за хабарництво

Йдеться про військовослужбовця Сихівського РТЦК та СП

Львівський ТЦК та СП опублікував спростування інформації, викладеної у новинах про, нібито, затримання військовослужбовця Сихівського РТЦК та СП за отримання хабаря.

У п’ятницю, 25 жовтня, о 09:13 адміністратори сторінки «Антикорупційний моніторинг Львівщини» у Facebook поширили такий текст:

«В ТЦК хабарі вимагають навіть у своїх. Правоохоронці затримали «на гарячому» біля ТРЦ «Ашан» в Сокільниках начальника групи морально-психологічного забезпечення Сихівського РТЦК та СП м.Львова під час отримання 2 тис.$ хабаря. Посадовець вимагав «винагороду» від військовослужбовця ТЦК за непритягнення до відповідальності та непереведення на службу на схід за перебування на робочому місці в стані наркотичного спʼяніння. Затримання здійснили оперативниками УСР і СУ ГУНП у Львівській області, за процесуального керівництва спеціалізованої прокуратури у сфері оборони Західного регіону та за сприяння управління військової служби правопорядку ЗС України. Грошові кошти вилучено. Слідчі дії тривають».

Далі низка регіональних медіа, а також анонімні канали у Телеграм перепублікували це повідомлення у різних формулюваннях. Проте, не змінювали звинувачень на адресу військовослужбовця Сихівського РТЦК та СП.

У ТЦК заявили, що поширена інформація не відповідає дійсності в жодному вигляді.

Там ж нагадали, що 19 жовтня 2024 року Львівський ОТЦК та СП публікував на своїх сторінках у соціальних мережах повідомлення від Командування Сухопутних військ Збройних Сил України, у якому, зокрема, йшлося:

«… поширення неправдивої (компрометуючої) інформації спрямованих на підрив безпекових заходів держави в цілому, надання будь-яких оціночних суджень без чіткої їх аргументації і достовірних фактів та їх поширення через різноманітні канали (особливо Інтернет-медіа) з корисливою метою (умислом) слугують лише одній єдиній меті – підривати довіру суспільства до державних інституцій та Сил оборони України в цілому».

А також:

«Зазначимо, що Законом України від 8 квітня 2014 року № 1183-VII “Про внесення змін до Кримінального кодексу України”

Розділ 1 Особливої частини “Злочини проти основ національної безпеки України” доповнений статтею 114-1 “Перешкоджання законній діяльності Збройних Сил України та інших військових формувань”.

Відповідно до нього, компетентні органи можуть порушувати відносно таких осіб кримінальні провадження задля захисту законної діяльності Сил оборони України та безпеки громадян, що є найважливішим завданням всіх складових сектору безпеки і оборони України.

Спекулятивні дії в інформаційному просторі, які полягають у прямих звинуваченнях щодо, нібито, незаконних дій представників територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки, будуть перевіряти правоохоронні органи в межах їх повноважень та компетенцій».


Усі реакції:

31Ostap Osty та ще 30

varta1.com.ua: Новини

Коментарі