Львівський водій втратив авто за несплату майже 50 штрафів (ФОТО)
Керманич понад три роки не сплачував штрафи за порушення паркування
У Львові 25 червня приватний виконавець арештував автомобіль марки Volkswagen у межах виконавчого провадження щодо злісного порушника правил паркування.
Як повідомляють в управлінні безпеки та вуличної інфраструктури Львівської міськради, власник транспортного засобу з початку 2022 року накопичив 49 штрафів за порушення правил платного паркування, зупинки та стоянки.
Загальна сума несплачених штрафів склала 40 560 гривень. Протягом останніх трьох років водій практично не сплатив жодного зі складених щодо нього повідомлень про притягнення до адміністративної відповідальності.
"Через те, що власник транспортного засобу систематично ігнорував оплату штрафів за порушення правил паркування, управління передало справу на примусове виконання. У таких випадках уповноважені органи можуть стягнути гроші з боржника або, як у цьому випадку, звернути стягнення безпосередньо на автомобіль", - йдеться у повідомленні.
Шановні водії! Щоб не втрапити в таку ж неприємну ситуацію, в управлінні закликають вас вчасно та відповідально оплачувати штрафи!
Для цього ви маєте 10 днів із правом на 50% знижку, загальний термін сплати штрафу — 30 днів.
Також ви маєте право оскаржити штраф у судовому порядку впродовж 10 днів від моменту його отримання. Це стосується як повідомлень про притягнення до адміністративної відповідальності, так і постанов про накладення адміністративного стягнення.
Читайте також: у Львові водій припаркувався на місці для людей з інвалідністю та сховав номери, щоб уникнути штрафу (ВІДЕО)
А найкраще — дотримуйтеся Правил дорожнього руху, щоб не отримувати штрафів взагалі.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
У пʼятницю Львів попрощається із захисниками Віталієм Калімуліним та Романом Чайкою
Львів попрощається з військовослужбовцями Віталієм Калімуліним та Романом Чайкою, які віддали життя, захищаючи Україну від російських окупантів
На Львівщині висадили гектар лісу в пам’ять про полеглого воїна-лісівника Андрія Позняка
Акція «Ліси пам’яті» об’єднала рідних захисника, колег та громаду заради вшанування подвигу героя
На Львівщині під час пожежі сухостою у дачному кооперативі загинув чоловік
Трагедія сталася через займання сухої трави на території дачного кооперативу у селі Межиріччя
Найкоментованіше
- Статус УБД хочуть надавати цивільним, які конфіденційно співпрацювали з розвідкою та СБУ
- У лікарні розповіли про стан неповнолітньої дівчини, яка вижила у ДТП на Львівщині
- Чмут прогнозує найважчу зиму в Україні
- На Прикарпатті чоловік обікрав колишню вчительку майже на 1,3 млн грн
- Увага! У Львові зникли двоє малолітніх дітей
Найчитаніше
- У нічній ДТП на Львівщині загинули троє неповнолітніх дівчат
- У лікарні розповіли про стан неповнолітньої дівчини, яка вижила у ДТП на Львівщині
- Захисник «Азовсталі» Богдан Кротевич відмовився від нагороди головкома Сирського
- Кіберполіція просить допомогти розшукати жительку Тернопільщини, яка переховується від правоохоронців
- Увага! У Львові зникли двоє малолітніх дітей
Коментарі