Львівський викладач отримав державну нагороду від президента

Викладач також є володарем наукових стипендій та переможцем хакатону Garage48 у сфері Інтернету речей та машинного навчання.

Президент Володимир Зеленський з нагоди Дня науки нагородив Ігоря Крашеного, старшого викладача Факультету прикладних наук Українського католицького університету, орденом «За заслуги» III ступеня. Про це повідомила пресслужба УКУ.

Як зазначено в указі, відзнаку присуджено за «вагомий особистий внесок у розвиток вітчизняної науки, зміцнення науково-технічного потенціалу України в умовах воєнного стану, багаторічну сумлінну працю та високий професіоналізм».

Ігор Крашений понад 10 років працює у сферах комп’ютерного зору, машинного навчання та медичних досліджень. Свою наукову діяльність він розпочав у ДП НДІ «Квант» та в Університеті Гранади (Іспанія), де вивчав методи аналізу зображень мозку для діагностики хвороби Альцгеймера.

Протягом своєї кар'єри Ігор Крашений співпрацював з багатьма технологічними компаніями, консультував стартапи та брав участь у розробці рішень для розпізнавання зображень, трекінгу об’єктів і рекомендативних систем для аграрного та страхового секторів. З 2023 року він викладає курси з комп’ютерного зору в УКУ.

Викладач також є володарем наукових стипендій та переможцем хакатону Garage48 у сфері Інтернету речей та машинного навчання.

varta1.com.ua: Новини

Коментарі

Читайте також

Найкоментованіше

  1. ПриватБанк після резонансного інциденту запустив гарячу лінію для ветеранів та людей з інвалідністю
  2. Співачка Олена Тополя поділилася реакцією дітей на розлучення з чоловіком
  3. У The Guardian назвали найреалістичніший сценарій для України у 2026 році
  4. росія може завдати масованого удару на Різдво, - Зеленський
  5. Зеленський привітав українців зі святами та озвучив "побажання" путіну

Найчитаніше

  1. В Україні 7 січня відзначатимуть нове свято, яке ініціював Зеленський
  2. Пішов з життя легендарний ведучий львівського телебачення Петро Остапишин
  3. Співачка Олена Тополя поділилася реакцією дітей на розлучення з чоловіком
  4. Стало відомо про загибель молодого десантника з Львівщини: 26 грудня «на щиті» повертається воїн Володимир Олексин
  5. Підтверджено загибель молодого Героя зі Львівщини, який з червня вважався безвісти зниклим