«Львівсвітло» визначило вулиці, де буде проведено заміну мереж вуличного освітлення

630_360_15707844280
630_360_15707844280

Спільно з районними адміністраціями, було проведено об’їзди вулиць міста ввечері, виявлені недоліки роботи вуличного освітлення ЛКП «Львівсвітло» ліквідовує. Про це інформують у пресслужбі Львівської міськради.

«Всі центральні вулиці міста ми об’їхали. Де були аварії, їх усунули. Були обриви мереж через сильний вітер, всі ці лінії відновлено, освітлення є. Також проводимо заміну ламп», — повідомили в ЛКП «Львівсвітло».

«Ми з головами районів провели інспекцію, виділили два питання: заміна ламп, де вони не горять, і також вулиці, де необхідно проводити заміну мереж. Також буде розроблено графіки об’їздів вулиць щодо перевірки роботи вуличного освітлення», — розповіла Ірина Маруняк, заступниця міського голови Львова з питань житлово-комунального господарства. Нагадаємо, Львів і надалі оновлює та реконструює освітлення вулиць. Так, у 2019 році облаштували освітлення на вулицях при в’їзді в місто, зокрема — на вул. Шевченка, вул. Кульпарківській, вул. Стрийській, вул. Городоцькій і вул. Личаківській. Також до кінця року планують освітити в’їзди в місто на ділянці вул. Богдана Хмельницького.

Нагадаємо, у Львові продовжують оновлювати та реконструювати освітлення вулиць.

Так, у 2019 році облаштували освітлення на вулицях при в’їзді в місто, зокрема — на вул. Шевченка, вул. Кульпарківській, вул. Стрийській, вул. Городоцькій і вул. Личаківській. Також до кінця року планують освітити в’їзди в місто на ділянці вул. Богдана Хмельницького.