Ляшко розповів про можливі обмеження, які діятимуть на Великдень
Духовенство напевно буде просити пом’якшити карантинні обмеження на Великдень, вважає головний санлікар Віктор Ляшко. Закривати храми на церковне свято поки не планують, пише з посиланням на слова топ-чиновника МОЗ «РБК-Україна».
Ляшко заявив, що керівництво охорони здоров’я хоче, «щоб хтось був у храмі, але з дотриманням усіх обмежень, а хтось повинен залишитися зовні».
«Плюс можливий формат Пасхи онлайн, який був в минулому році», — уточнив він.
Головний санітарний лікар каже, що зараз потрібен компроміс влади та духовенства: «У нас (вже) діють обмеження — одна людина на певну кількість квадратних метрів, і спробуйте когось не пустити на Великдень до храму. Питання в тому, як це правильно все організувати».
За прогнозом Ляшко, до травневих свят в Україні буде подальше зниження захворюваності коронавірусів. Однак, застерігає він, неконтрольовані масові гуляння і велика кількість контактів можуть очікуваний спад заражень перевести в нове зростання.
Яким буде формат роботи храмів на Великдень, Ляшко обіцяє озвучити протягом тижня: зараз йдуть переговори з релігійними організаціями та їхніми лідерами. Головний санлікар вважає, що це буде «важкий діалог».
varta1.com.ua: Новини
На переговорах категорично не можна обговорювати скорочення ЗСУ, це єдина гарантія існування України, - політик Палатний
Під час майбутніх перемовин в жодному разі не можна обговорювати скорочення Збройних сил України та військово-промислового комплексу
Рютте не проти відновити відносини з Москвою після війни
Після завершення війни із росією хочуть крок за кроком відновити нормальні відносини
Залужний анонсував запуск паспортного сервісу для українців у Британії
Посол повідомив, що обговорив можливість залучення до роботи в паспортному сервісі українців із досвідом роботи з документами, які вже перебувають у Великій Британії
Найкоментованіше
- Військових після СЗЧ спершу відправляють у найгарячіші точки фронту, - Сирський
- У FT вважають, що переговори з Трампом принесли невдачу для Зеленського
- "На щиті" додому повертається молодий Захисник зі Львівщини
- Розʼяснення про обмеження пільгових поїздок у Львові
- СБУ затримала двох зрадників, які звітували ворогу про наслідки удару «Орєшніком» по Львівщині
Найчитаніше
- "На щиті" додому повертається молодий Захисник зі Львівщини
- Військових після СЗЧ спершу відправляють у найгарячіші точки фронту, - Сирський
- Комунальники зі Львова розповіли, що зараз побачили в старих будинках у центрі Києва (ФОТО)
- На фронті загинули два воїни з однієї громади Львівщини
- СБУ виявила понад 300 тис дол США під час обшуків у очільниці районної ВЛК
Коментарі