"Людина розумна, але молода": Зеленський уперше прокоментував скандал із Брагаром

358280
358280

Президент України Володимир Зеленський вважає, що партія «Слуга народу» має розлучатися з людьми, які «не можуть бути обличчям партії», але у випадку з Брагаром потрібно ще «подивитися».

Таку думку глава Держави висловив в інтерв’ю «Інтерфакс Україна». Зеленський назвав «історію із собакою», з участю депутата «СН» Євгенія Брагара, дуже негарною, однак вважає, що нардеп міг невдало висловитися через молодий вік.

«У цьому випадку давайте подивимося. Я його знаю, я з ним спілкувався, він працював у нашому штабі, він історик, аспірант в Інституті Шевченка. Розумна людина, але дуже молода. Я завжди підтримую молодих людей, але бачимо, що буває», — сказав президент.

Зеленський також додав, що відчуває провину, коли хтось із депутатів «Слуги народу» «зашкварюється».

«Для мене, якщо депутат нашої фракції »зашквариться«, тоді я відчуваю провину на собі. Тому що це людина з фракції »Слуга народу«. Але ми не можемо проконтролювати всіх депутатів, усіх мажоритарників. Ми говорили, що буде очищення — і ми повинні це робити. Всіх чесних, сильних ти повинен підтримувати, а з іншими – спокійно розставатися. Спокійно казати — »ти не можеш бути обличчям нашої партії", — зазначив Зеленський.

На його думку, ситуація з мажоритарниками, яких набрали як «людей із народу», є окремою історією.

«Є регіон, хто хоче, там заповнюють дані, давайте їх перевіряти, їх перевіряли наші штаби. Я дивився — чистий? Чистий. Довідки служби безпеки, МВС — усе було чисто. Доки я не пішов у політику, я не міг собі уявити, що людина за гроші може змінювати свою навіть не анкету — свою біографію. Тобто почистили інформацію. Є такі люди», — зазначив він.

Нагадаємо, що Львівська обласна рада підтримала звернення до президента України та Голови Верховної Ради України щодо неприйнятних заяв про статус української мови та аморальних пропозицій народного депутата від фракції «Слуга народу» Євгена Брагара оплачувати послуги зі спожитого природного газу домашніми тваринами.

Також додамо, що українська волонтерка Ярина Чорногуз звернулася до президента України (відео).