«Лютий можна перейменувати на пухнастень»: синоптик прогнозує теплі вихідні
Перші дні лютого в Україні відзначиться невластивим для цього місяця потеплінням — будуть майже квітневі температури повітря.
Водночас, по всій території України дощитиме, вітер буде поривчастим. Про це, у соцмережі «Facebook», розповіла синоптик Наталка Діденко.
«Враховуючи прогноз температури повітря в Україні на перші два дні нового зимового місяця, лютий треба перейменовувати у якийсь пухнастень чи мимИлень. Бруньки на деревах й кущах не вибухатимуть, але очікуються протягом дня ледь не квітневі градуси».
У суботу в більшості областей України приблизно +5+10 градусів, а в неділю +6+13 градусів.
За даними Львівського регіонального центру з гідрометеорології, 1 лютого погоду визначатиме проходження атмосферних фронтів від циклонічної депресії над Скандинавією
Упродовж дня буде хмарно з проясненнями. Невеликий дощ, вночі подекуди з мокрим снігом. Вночі та вранці на дорогах ожеледиця. Вітер південно-західний, 9–14 м/с, поривчастий. Температура вночі 0–5° С тепла, вдень 6–11° С тепла.
Атмосферний тиск коливатиметься, відносна вологість повітря істотно не зміниться.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
В Україні запровадять обовʼязковий техогляд для всіх авто
Євросоюз нам поставив цей критерій змін до кінця 2027 року
Після ударів РФ ЄС підтвердив посилення підтримки України
ЄС надає підтримку по всій Україні, щоб вона змогла витримати і пережити цю війну терору
Зеленський оцінив роботу ППО під час нічної російської атаки
Зеленський додав, що проблему нестачі перехоплювачів для балістики він обговорив на зустрічі з нідерландським прем'єром
Найкоментованіше
Найчитаніше
- У Львівській області введено заборону на купання в популярному озері
- У Києві під час масованого російського удару загинув житель Львівщини
- На Миколаївщині знайшли водія, який спровокував ДТП з 12 загиблими
- У Львові 18-річний хлопець стрибнув з будівлі
- Опубліковано відео моменту ДТП з перекиданням авто у Львові
Коментарі