«Made in Ukraine»: очільник Львівської ОВА закликає підтримувати вітчизняну економіку
Останні місяці були випробуванням для українського бізнесу через блокаду зерна на польському кордоні
![](/uploads/media/af/e4/afe41cc9da2b6abddae8dd2bbb0f2a53_w320.jpg)
Блокада кордону з польської сторони, яку вчинили окремі «активісти», негативно позначилась не тільки на експорті зерна, а й загалом на всіх експортерах через українсько-польський кордон. На жаль, про загрозу польському ринку зі сторони українських товарів заговорили і вищі посадові особи наших сусідів. У зв'язку із цим, голова Львівської областої військової адміністрації Максим Козицький закликав громадян підтримувати українську економіку, купуючи товари вітчизняного виробника.
"На моє переконання, ситуацію слід врегулювати на рівні Урядів і жодні непорозуміння не повинні руйнувати дружніх стосунків двох народів.
Водночас я не можу заперечити очевидне – економіка України, і так ослаблена війною, окупацією частини територій, виїздом громадян закордон, отримала новий удар через фактичне обмеження експорту.
У таких умовах, коли кожна гривня в бюджеті може перетворитись на снаряд чи дрон, яких дуже потребують наші захисники, наш обов’язок – максимально допомогти українській економіці, нашому товаровиробнику, нашим підприємцям", - йдеться у повідомленні Козицького.
Він наголосив, що близько 40% від вартості товару українського виробника так чи інакше повертається у бюджет – у вигляді сплати податків та зборів, які трансформуються у дрони, припаси чи грошове забезпечення для наших воїнів!
«Звертаюсь до жителів Львівщини, підтримайте українську економіку, українського виробника. Вибираючи товари на полицях магазинів, шукайте на них позначку «Зроблено в Україні» чи «Made in Ukraine». Надайте перевагу своєму!», - Підсумував очільник Львівщини.
![](/uploads/media/b9/cb/b9cb37ecf8942b8eyz6ed633ce34db68_w960.jpg)
В ОП пояснили, чому Україна не домовлятиметься з путіним
Хоч навіть у росії немає жодного наміру про щось домовлятися
![](/uploads/media/a9/b0/a9b0d9d2f4cb1c37bcb858397053a0b1_w960.jpg)
Якою буде погода у Львові та області у перший весняний день, 1 березня
Прогноз погоди на п'ятницю
![](/uploads/media/e1/f4/e1f4b44e45f9e6e4a7540ed4474755dd_w320.jpg)
Таку долю прогнозували їм від початку: що зараз з окупантами, які окопувалися у Рудому лісі
Відлуння Чорнобиля