Майже на місяць закривають на ремонт вулицю Львова (схеми)

Від завтра, 16 серпня, й до 10 вересня у Львові закривають для проїзду вулицю Збоїща (на ділянці від вул. Берестяна до вул. Чигиринська). Про це повідомляє прес-служба ЛМР.

На вулиці ремонтуватимуть зовнішні мережі водопостачання та каналізації. Роботи виконує ПП «Будформат». Крім цього, з 21 серпня у Львові перекриють рух транспорту на перехресті Збоїща–Мазепи, де також замінюватимуть водопровід. Відкрити перехрестя для проїзду планують 15 вересня.

Департамент житлового господарства та інфраструктури Львівської міської ради просить вибачення у мешканців за тимчасові незручності, пов’язані з проведенням необхідних ремонтних робіт.

 

varta1.com.ua: Новини

Коментарі

Читайте також

Найкоментованіше

  1. росія може завдати масованого удару на Різдво, - Зеленський
  2. Зеленський привітав українців зі святами та озвучив "побажання" путіну
  3. Набір у патрульну поліцію Львівської області триває
  4. ПриватБанк після резонансного інциденту запустив гарячу лінію для ветеранів та людей з інвалідністю
  5. В Україні 7 січня відзначатимуть нове свято, яке ініціював Зеленський

Найчитаніше

  1. В Україні 7 січня відзначатимуть нове свято, яке ініціював Зеленський
  2. Пішов з життя легендарний ведучий львівського телебачення Петро Остапишин
  3. Співачка Олена Тополя поділилася реакцією дітей на розлучення з чоловіком
  4. Стало відомо про загибель молодого десантника з Львівщини: 26 грудня «на щиті» повертається воїн Володимир Олексин
  5. ПриватБанк після резонансного інциденту запустив гарячу лінію для ветеранів та людей з інвалідністю