Мета саміту Євроради - знайти «технічне рішення» для фінансування України, - Макрон
Президент Франції впевнений у досягненні компромісу щодо виділення позики Україні за рахунок заморожених активів РФ
Президент Франції Еммануель Макрон висловив упевненість, що лідери ЄС зможуть знайти компромісний варіант фінансової підтримки України, попри наявні технічні розбіжності між окремими країнами-членами. Про це він заявив перед початком саміту лідерів Євросоюзу в Брюсселі, пише Укрінформ.
Макрон наголосив, що технічні деталі не повинні стати причиною роз’єднаності європейської спільноти. За його словами, головним завданням поточної ради є колективний та спокійний пошук правильного механізму допомоги.
Французький лідер зазначив, що кожна думка має бути почута, а рішення має базуватися на взаємоповазі між усіма колегами. Він також анонсував зустріч лідерів ЄС із Президентом України Володимиром Зеленським, яка має відбутися найближчим часом.
Окрему увагу Макрон приділив питанню використання знерухомлених активів РФ. Він зауважив, що на європейському рівні цей крок уже забезпечено, і тепер необхідно узгодити прийнятний варіант позики для подальшого фінансування України.
Європейська комісія вже представила кілька технічних пропозицій, які лідери мають обговорити. Президент Франції підкреслив, що найважливішим є те, що всі країни-члени мають спільну мету — допомогти Україні.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
В Україні запровадять обовʼязковий техогляд для всіх авто
Євросоюз нам поставив цей критерій змін до кінця 2027 року
Після ударів РФ ЄС підтвердив посилення підтримки України
ЄС надає підтримку по всій Україні, щоб вона змогла витримати і пережити цю війну терору
Зеленський оцінив роботу ППО під час нічної російської атаки
Зеленський додав, що проблему нестачі перехоплювачів для балістики він обговорив на зустрічі з нідерландським прем'єром
Найкоментованіше
Найчитаніше
- У Львівському ТЦК та СП прокоментували відео мобілізації чоловіка (ВІДЕО)
- П'ятеро мобілізованих з Івано-Франківщини померли, не прослуживши й двох тижнів
- На Львівщині у вбивстві 11-річної дитини підозрюється 13-річний хлопець
- Війна в Україні триватиме ще дуже довго, - Bild
- Сьогодні на Львівщині поховають десятьох земляків загиблих на війні
Коментарі