Макрон заявив, що не можна очікувати від Зеленського згоди на перемир'я, поки бомблять Київ
Від президента України Володимира Зеленського не можна вимагати згоди на припинення вогню з Росією
В умовах російських ударів по Києву від президента України Володимира Зеленського не можна вимагати згоди на припинення вогню з Росією. Про це заявив президент Франції Еммануель Макрон, повідомляє Sky News і BFMTV.
Макрон висловив підтримку Україні на тлі масованого удару Росії по цивільній інфраструктурі.
Він додав, що поважає намір президента США Дональда Трампа досягти мирної угоди між Україною та Росією. Але "потрібно розставити речі у правильному порядку".
"Не може бути жодної мирної угоди, без певного припинення вогню, яку росіяни повинні прийняти... Всі інші питання - це питання для майбутніх мирних переговорів, які враховуватимуть військові позиції, територіальні питання, питання безпеки. Але коли Росія продовжує бомбардувати Київ, ми не можемо просити їх прийняти те чи інше", - сказав він.
Макрон уточнив, що гнів США "має бути спрямований тільки на російського диктатора Володимира Путіна".
"Є агресор - Росія, і є жертва - Україна. Позиція Франції залишається незмінною. Ми виступаємо за суверенітет і територіальну цілісність, дотримуючись норм міжнародного права. Ми й надалі захищатимемо право українського народу жити в мирі на своїй території та у своїх міжнародно визнаних кордонах", - додав Макрон.
Нагадаємо, Росія здійснила комбінований удар по 9 регіонах України
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
Росія за допомогою ШІ вигадала українського воїна, який нібито загинув на Близькому Сході
У фейкових повідомленнях вказувалося про загибель "уродженця Дніпровського району" Анатолія Оніщука
США просили Польщу розгорнути Patriot на Близькому Сході
Польські комплекси Patriot та ракети до них використовуються для захисту польського неба та східного флангу НАТО
РФ почала встановлювати макети ракет на шахеди
Росіяни прагнуть налякати українську авіацію та привернути увагу дронів-перехоплювачів
Найкоментованіше
- У Луцьку група підлітків напала на військових ТЦК (ВІДЕО)
- Україна пропонує росії продовжити перемир'я після Великодня, – Зеленський
- Військовослужбовці ТЦК у разі небезпеки можуть застосовувати вогнепальну зброю, - нардеп
- До України привезли Благодатний вогонь
- В Україні весь особовий склад одного ТЦК відправили на бойові посади
Коментарі
Забагато розмов Макрона Трампа Зеленського поки путін діє і пускає ракети.