Максим Степанов розповів, як виглядатиме навчання у школах з 1 вересня

Міністерство охорони здоров’я розробляє правила роботи навчальних закладів від 1 вересня. Про це міністр охорони здоров’я Максим Степанов розповів під час брифінгу 14 липня, пише «ТСН».
«Зараз ми розробляємо правила, як наші діти навчатимуться від 1 вересня. Під час розгляду цих питань і встановлення відповідного регламенту, правил навчання, ми розглядаємо всі без винятку ситуації, зокрема й такі (коли діти навчатимуться у дві зміни)», — каже Максим Степанов
За словами міністра, обговорюється діяльність медичного працівника у закладі освіти, а також проведення температурних скринінгів у школярів.
Наразі, МОЗ і Міносвіти розробляють правила для роботи закладів освіти.
«Що стосується медичної сестри, яка працює в школі, вважаємо, що це питання варто розглянути і власнику закладу, адміністрації — в який спосіб буде працювати медична сестра. Що стосується скринінгу температури, то вимірювати її можуть й інші працівники школи», — повідомив міністр.
Він наголосив, що правила повинні бути ефективними для захисту, а разом з тим і максимально комфортними для всіх учасників освітнього процесу. «У нас ще не було такої ситуації, яку ми переживаємо щодо коронавірусної хвороби та пандемії у всьому світі», — каже міністр охорони здоров’я.
varta1.com.ua: Новини

Поліціянтам в Україні підвищать зарплати
Метою ухвалення законодавчого акта є закріплення мінімального, гарантованого рівня посадового окладу поліціянта

Президент розповів, хто представлятиме Україну на переговорах зі США у Саудівській Аравії
Україну на переговорах з американською делегацією у Саудівській Аравії представлятимуть четверо високопосадовців

Словаччина вже не розраховує на постачання російського газу через Україну
У словацькій компанії SPP не підтвердили створення дочірньої компанії в Україні для організації транзиту російського газу
Найкоментованіше
- Наймолодший комбриг в історії ЗСУ заявив, що мобілізувати доведеться навіть 18-річних
- Зінченко повідомив про своє «отруєння», а в суді його прихильники заявили, що донька Фаріон "мала мотиви убити маму" (ВІДЕО)
- Львів’ян запрошують на загальноміську весняну толоку
- Поїхав у відрядження і не повернувся: на Закарпатті депутат від «Слуги народу» втік за кордон
- Стало відомо, про загибель двох Героїв з однієї громади Львівщини
Найчитаніше
- Наймолодший комбриг в історії ЗСУ заявив, що мобілізувати доведеться навіть 18-річних
- Стало відомо, про загибель двох Героїв з однієї громади Львівщини
- Стрілянину у львівському ТЦ влаштував зачарований "Воїн"
- На Харківщині загинув Герой зі Львівщини Юрій Марець
- Під Львовом трапилася ДТП з кількома транспортними засобами: утворився затор (ВІДЕО)
Коментарі