«Мама, не лайте героя»: 11-річний хлопчик прийшов записатися в добровольці захисників Борисполя

Хлопчик прийшов захищати рідних, землю, місто.

11-річний хлопчик прийшов до бійців щоб допомагати армії. Історією про відважного учня бориспільської 7-Ї школи поділився доброволець Олексій Ковтун, на своїй сторінці в «Instagram», пише «Бук».

«До нас уночі прийшов 11-річний хлопчик. Учень 5-го класу. 7 школи... Прийшов у комендантську годину. Сам. Пішки. До військових... Прийшов, щоб допомогти армії...

Він прийшов воювати! Захищати рідних, землю, місто! Ось він герой! Не те, що здорові лоби звалили на західну... (Сподіваюся Ви це читаєте!) Хлопчик — 11 РОКІВ!», — пише чоловік.

Юного воїна напоїли, нагодували, вручили подарунки. Показали побут бійців, дали потримати автомат. Сфотографували із бійцями.

«Щоб він був спокійним — записали в добровольці й обмінялися контактами. Попросили його намалювати нам малюнок... Максим був спочатку трохи засмучений, що ми відразу не взяли його до себе на службу... Згодом, звичайно ж, заспокоївся. Вже потім ми передали його схвильованій мамі, яку швидко знайшли.

Мама — до Вас прохання — не лайте Героя! За самовільне залишення будинку. З Вас малюнок та гарний настрій! Чекаємо. Потім, коли все це закінчиться, ми обов’язково прийдемо до нашого маленького захисника з великим серцем. Дякую Максиме!» — написав Олексій Ковтун.