Мама загинула, за життя батька боряться лікарі, а їхніх поранених дітей лікують у Львові

Родина потрапила під обстріл на залізничній станції

Фото: ЛМР

У Львові лікують брата й сестру з Дніпропетровщини, які отримали важкі поранення під час обстрілу росіян.

Як повідомляє ЛМР, діти отримали поранення на День Незалежності під час обстрілу залізничної станції поблизу селища Чаплине, що на Дніпропетровщині. Брат та сестра ледь встигли вибратися з-під уламків зруйнованого будинку, у який прилетіла російська ракета.

Мама загинула на місці, за життя батька боряться медики у місцевій лікарні. Діти ж отримали важкі поранення.

15-річний Олег «народився у сорочці», кажуть медики. Уламок снаряда застряг за кілька міліметрів від внутрішніх органів. Ще трішки — і він міг пошкодити печінку та кишківник. У нього множинні відкриті рани живота, нижньої частини спини, тазу, шиї, голови та плеча, садна та забої, наскрізна рана правого плеча. А ще — струс головного мозку, ушкодження слухової (євстахієвої) труби.

У 13-річної Богданки множинні пошкодження нижніх кінцівок, травми гомілки та вуха, поверхнева травма частин голови, численні садна. Травми середнього ступеня важкості.

Евакуаційним потягом їх доправили до дитячої лікарні святого Миколая Першого медоб’єднання Львова. Тут дітям провели хірургічну обробку ран. На Олега чекає тривала реабілітація. З дітьми працює психолог.

У Львові діток зустріла тітка. Родичі опікуватимуться Олежиком та Богданкою, поки не одужає батько. На Дніпропетровщині йому уже провели п’ять операцій. Він у реанімації у важкому стані.

Фото: ЛМР

Як повідомлялося, на Закарпатті пацієнт лікарні викрав автомобіль «швидкої».

varta1.com.ua: Новини

Володимир Садовий