Маму Кузьми Скрябіна Ольгу Кузьменко поховали у Брюховичах - поруч із сином (ФОТО)

Ольга Кузьменко пішла з життя у віці 76 років

Фото: Іван Станіславський/Громадське радіо

У Брюховичах на Львівщині попрощалися з матір’ю загиблого у 2015-му музиканта лідера гурту «Скрябін» Андрія Кузьменка Ольгою Кузьменко.

Як повідомляє «Громадське радіо», панахиду за померлою провели у Церкві Різдва Пресвятої Богородиці УГКЦ, а поховали — на цвинтарі Брюховичів поряд із сином.

«Вона робила все, щоб підтримувати пам’ять про Андрія. Вона його народила та виховала, вона була віддана чесності, честі та щирості. Вона була віддана Україні. Нам потрібно повчитися цьому у неї», – сказав журналіст та телеведучий Олексій Суханов.

 «Ольга Кузьменко, вона була одержима своїм сином, як, мабуть, і мама кожної дитини. Вона вкладала в нього всі свої вміння, знання, весь свій час, і я думаю, що Андрій, у своїй творчій діяльності, багато чим їй особисто завдячує. Вона була творчою жінкою і таким був Андрій. Вісім років тому, коли ми проводили Андрія, Ольга дуже важко це сприйняла. Я думаю, що вона не прийняла цього, і не змирилася. Тому вона весь час, намагалася пояснити людям та поширити ту спадщину, яку залишив Андрій», – розповідає друг родини Кузьменків Євген Климкович.

Ольга Кузьменко пішла з життя 24 вересня 2023 року у віці 76 років після тривалої хвороби.

Фото: Іван Станіславський/Громадське радіо

Фото: Іван Станіславський/Твоє місто

фото: Львів столиця епох/ФБ

Народилася Ольга Кузьменко 23 квітня 1947 року в селі Сіде Самбірського району Львівської області. Працювала викладачкою гри на фортепіано в музичній школі. У 1981 році з чоловіком-інженером Віктором Кузьменком і сином Андрієм оселилися у місті Новояворівську Яворівського району. Працювала вчителькою Новояворівської музичної школи. Згодом з чоловіком переїхали у Брюховичі.

Читайте також: померла мама Скрябіна - Ольга Кузьменко.

Після ДТП, у якій загинув Андрій Кузьменко, жінка написала три книги, присвячені сину: «Моя дорога птаха. Мамина книжка», «Група «Скрябін» та друзі по сцені», «Колискова для Андрійка». Кузьма Скрябін був єдиним сином Ольги Кузьменко. У неї залишилася онука Марія-Барбара та колишня невістка Світлана Бабійчук.

 

varta1.com.ua: Новини

Володимир Садовий