Марафон на протезах: у центрі “Незламні” готують до протезування захисника, який втратив обидві ноги (ФОТО)

Його мета - пробігти на протезах марафон

Фото: Центр "Незламні"

 У Центрі “Незламні” готують до протезування захисника, який втратив обидві ноги. Його мета - пробігти на протезах марафон. 

Фото: Центр "Незламні"

Про це розповів керівник напрямку хірургії Центру «Незламні» Гнат Герич.

Вперше він підірвався на міні в Афганістані, вдруге - в Україні. 

Ігорю Крупнову - 57 років. Капітан Збройних сил України. Тато двох дочок. 
Чоловік з Дніпра. Побудував там маленький бізнес, допомагав дружині з власною справою. 24 лютого, після того як росія повномаштабно вторглася в Україну, Ігор без вагань пішов до військкомату. Через тиждень уже був на фронті. Каже: інакше вчинити не міг, адже, на відміну від більшості добровольців, мав військовий досвід. Служив в Афганістані. 

У листопаді Ігор разом із побратимами їхав на завдання. Авто підірвалося на двох протитанкових мінах. Сталося це на Херсонщині. До тями чоловік прийшов на 5 добу після поранення, коли його евакуйовували вже до Львова - у Національний реабілітаційний центр НЕЗЛАМНІ. 

«Стан шоковий. Що було з ним попередні кілька днів - не пам'ятав. Мав вкрай важкі поранення нижніх кінцівок. Врятувати ноги захисника нашим фахівцям, на жаль, не вдалося. Ампутацію хірурги виконали після консультацій із протезистом. Він допоміг визначити найліпший для подальшого протезування рівень ампутації. Також із Ігорем одразу - ще в реанімації - почали працювати психотерапевти», - розповів Герич.

Фото: Центр "Незламні"

Наразі Ігор Крупнов проходить фізичну та психологічну реабілітацію. Готується до протезування. 

Військовий має сильний характер, наполегливо займається, відтак швидко приходить до форми. Адже має мрію - знову пробігти марафон. Звісно, після перемоги. 

Поки побратими Ігоря наближають перемогу, ми робимо все необхідне, аби його мрія - не просто ходити, а знову бігати - стала реальністю. 

 

varta1.com.ua: Новини

Володимир Сова