Маруся Звіробій з’явилася на допит в ДБР

marusya-e1511258602317-1
marusya-e1511258602317-1

Відомий блогер та волонтерка Маруся Звіробій (Олена Біленька) прийшла до Державного бюро розслідувань на допит, передає «УНН».

Так, жінка прийшла до ДБР на допит разом з адвокатом. Також під Державним бюро розслідувань зібралися активісти, які закликають підтримату Марусю Звіробій.

Нагадаємо, 28 листопада, Державне бюро розслідувань проводило обшуки в будинку волонтерки Марусі Звіробій (Олена Біленька — ред.) через опубліковане відео з погрозами Президенту України Володимиру Зеленському.

Також відкрито кримінальне провадження стосовно народного депутата від фракції “Європейська солідарність” Софії Федини та військовослужбовця Марусі Звіробій, які опублікували відео, на якому вони жорстко розкритикували Президента Володимира Зеленського у зв’язку із його візитом на Донбас.

Окрім того, Державне бюро розслідувань скерувало до ГПУ проект повідомлення про підозру народному депутату від фракції “Європейська солідарність” Софії Федини та військовослужбовцю Марусі Звіробій, через погрозу вбивства Президента України Володимира Зеленського.