Маск не погоджується дати Україні Starlink для ударів по території РФ
Українська сторона хоче використовувати супутникову систему, зокрема, для наведення засобів ураження на російські ракетні батареї та пускові установки
Ілон Маск поки не погоджується розширити можливості використання Starlink для ударів України по військових цілях на території росії. За даними The Atlantic, мільярдер пояснює свою позицію ризиком ескалації та вважає, що Україні вже час домовлятися про завершення війни. Про це повідомляє The Atlantic
Під час нещодавньої зустрічі з президентом США Дональдом Трампом Володимир Зеленський просив його звернутися до Ілона Маска щодо розширення можливостей Starlink для ударів по рф
Українська сторона хоче використовувати супутникову систему, зокрема, для наведення засобів ураження на російські ракетні батареї та пускові установки, з яких армія рф атакує Київ та інші українські міста. Трамп, як пише видання, чіткої відповіді на цю пропозицію не дав.
Колишній міністр оборони Михайло Федоров після звільнення продовжує намагатися домовитися з Маском через неформальні канали, щоб все ж таки використовувати Starlink для ударів по рф. Двоє близьких до Федорова співрозмовників The Atlantic повідомили, що домовленості поки немає.
Один із них зазначив, що станом на зараз «позитивного рішення немає». За словами іншого співрозмовника видання, Маск у переговорах продовжує говорити про ризик подальшої ескалації з боку росії. Він повторює, що настав час укласти угоду. SpaceX та сам Маск на запити журналістів The Atlantic не відповіли.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
Туреччина обмежила рух комерційних суден до Чорного моря через атаки дронів
Водночас деяким суднам повідомили, що обмеження можуть стосуватися також кораблів, які прямують до українських портів
Україна домовилася зі США про щомісячні поставки ракет-перехоплювачів для Patriot, - Зеленський
Глава держави також припустив, що з протиповітряною обороною потенційно могли б допомагати Японія та Південна Корея
Радбез ООН обговорить поводження з українцями в російському полоні
Під час засідання говоритимуть про умови утримання українських військових і цивільних у Росії
Коментарі