Масована атака по Криму: у Повітряних силах та ГУР прокоментували ракетний обстріл
У мережі писали про гучні звуки в Севастополі та Євпаторії
Сьогодні, 4 січня, Збройні сили України уразили російський військовий об'єкт в окупованому Криму. Гауляйтер окупованого Севастополя Михайло Развожаєв назвав атаку наймасовішою за останній час. Він опублікував попередні дані про наслідки:
- на Глухова осколок потрапив у будинок, постраждав один дорослий;
- у районі Пісочної бухти осколки ракети впали поруч із житловими будинками;
- у Чорноріччі збита частина імовірно ракети впала в річку Чорна, пошкоджень і постраждалих немає;
- осколок снаряда впав на вул. Генерала Жидилова, без наслідків;
- ще один осколок упав на набережній Учкуївки;
- за попередньою інформацією, одна з ракет упала в районі приватного сектора за Севастопольським державним університетом, вона не вибухнула.
У Повітряних силах та розвідці згодом прокоментували вибухи на півострові.
Так, командувач Повітряних Сил ЗСУ генерал-лейтенант Микола Олещук у Telegram зазначив, що зокрема 2-го січня «міністерство брехні РФ» відзвітувало про ураження російськими ракетами «бункера із заступником Головнокомандувача Валерія Залужного та ще дев’ятьма генералами ЗСУ».
«Привіт окупантам у Криму! Чекаю від ворожої пропаганди такого ж епічного звіту із Севастополя та Євпаторії 4-го січня і вкотре дякую пілотам Повітряних Сил та всім, хто планував операцію, за бездоганну бойову роботу», - продовжив далі він.
А представник Головного управління розвідки Міноборони України Міноборони Андрій Юсов в ефірі телемарафону «Єдиних новин», прокоментував повідомлення Telegram-каналу «Кримський вітер» щодо нових вибухів у Севастополі.
Читайте також: суд засудив українця, який добровільно воював на боці росії
«Це, можна сказати, відбувається в онлайн-режимі. Мова йде про те, що українські Сили безпеки і оборони продовжують роботу. А коли буде можливість оприлюднити результати та поділитися ними, якщо це буде доцільно, то це обов'язково буде зроблено», - зазначив Юсов.
varta1.com.ua: Новини
Поліціянтам в Україні підвищать зарплати
Метою ухвалення законодавчого акта є закріплення мінімального, гарантованого рівня посадового окладу поліціянта
Президент розповів, хто представлятиме Україну на переговорах зі США у Саудівській Аравії
Україну на переговорах з американською делегацією у Саудівській Аравії представлятимуть четверо високопосадовців
Словаччина вже не розраховує на постачання російського газу через Україну
У словацькій компанії SPP не підтвердили створення дочірньої компанії в Україні для організації транзиту російського газу
Найкоментованіше
- Сімейний "бізнес": На Волині батько з двома синами незаконно вирощували та обробляли тютюн на 11 млн грн
- У Раді пропонують "ускладнити життя" ухилянтам
- У The Telegraph вважають, що Трамп може вийти з мирного процесу
- У Львові чоловік вбив військослужбовця ТЦК
- Зеленський дав обнадійливу заяву щодо закінчення війни
Найчитаніше
- Сімейний "бізнес": На Волині батько з двома синами незаконно вирощували та обробляли тютюн на 11 млн грн
- Поліція повідомила деталі вбивства військового ТЦК у Львові
- На Львівщині затримано голову сільської ради зі спільником
- Смертельна ДТП під Городком: Водій BMW X5 під час обгону спричинив масову аварію, загинув 33-річний чоловік
- У Львові підозрюваний у вбивстві військового ТЦК у суді визнав свою вину
Коментарі