Масована атака рф по Україні забрала життя дітей і дорослих, зруйновано десятки будинків: яка ситуація у регіонах (ФОТО)
У ніч на 25 травня росія здійснила потужний обстріл України ракетами та дронами. Постраждали кілька областей, є загиблі, зокрема діти, та великі руйнування цивільної інфраструктури
У ніч на 25 травня росія завдала масованого удару по Україні, використовуючи дрони та ракети. За даними ДСНС, внаслідок атаки постраждали численні області країни. Зафіксовано значні руйнування, багато загиблих і поранених, серед яких є діти.
Інформація станом на 09:00.
Одеська область
Унаслідок дронової атаки загорілася автомобільна стоянка, розташована серед житлових багатоповерхівок. Займання охопило 20 автомобілів. Рятувальники оперативно загасили полум’я, не допустивши його поширення. Попри масштаб пожежі, за попередніми даними, обійшлося без постраждалих.
Київ
У столиці постраждали 9 осіб. У Голосіївському районі через розгерметизацію газової труби виникла пожежа у гуртожитку — 4 постраждалих. У Дніпровському — пошкоджено приватний будинок, поранено жінку. У Шевченківському — пошкоджено багатоповерхівку, троє звернулися по допомогу.
У Київській області загинуло троє людей — двоє в Обухівському районі під час пожежі, ще одна особа в Бучанському. Загалом 10 поранених. Зокрема, у Білоцерківському районі поранення обличчя отримав чоловік 1966 р.н., також постраждали п’ятеро осіб, серед них — двоє дітей. У Фастівському районі — дві поранені жінки, ще двоє постраждалих у Бучанському районі.
Житомирщина
Загинули троє дітей — 8, 12 та 17 років. Тіло однієї дитини рятувальники деблокували з-під завалів. Також постраждали 10 осіб, з них 8 врятували рятувальники. Усі госпіталізовані. Зруйновано та пошкоджено приватні будинки.
Тернопільська область
Один із промислових об’єктів області зазнав ворожого обстрілу. Внаслідок атаки виникла пожежа. До ліквідації наслідків залучено понад 68 рятувальників та 16 одиниць техніки. Силами підрозділів ДСНС пожежу локалізовано. Роботи з остаточної ліквідації тривають.
Попередньо — без жертв і постраждалих.
Миколаївщина
БпЛА влучив у п’ятиповерховий житловий будинок. Пожежа зруйнувала два поверхи. Загинув чоловік 1948 р.н., п’ятеро осіб поранені, серед них — підліток. З-під завалів врятовано двох жінок, одну госпіталізовано у важкому стані.
Хмельницька область
Голова ОВА Сергій Тюрін повідомив про чотирьох загиблих та п’ятьох поранених, один із них у важкому стані. Зруйновано шість житлових будинків, понад 20 — пошкоджено. Також постраждали заклад освіти та комунальний транспорт.
Сумщина
За словами мера Конотопа Артема Семеніхіна, місто зазнало найпотужнішого комбінованого удару з часів Другої світової війни. Знищено один із об’єктів міської інфраструктури. Житловий сектор не постраждав.
Чернігівська область
Зафіксовано кілька влучань по області. Унаслідок атак з БпЛА та ракет виникли масштабні пожежі на складах та в нежитлових приміщеннях. Найбільше займання охопило понад 1000 кв.м. Ударів зазнав також обласний центр — пошкоджено будівлю.
ДСНС та інші служби продовжують рятувальні та відновлювальні роботи. Інформація щодо загиблих, поранених і пошкоджень уточнюється.
varta1.com.ua: Новини
Нічний терор 25 травня: росія випустила по Україні рекордну кількість засобів повітряного нападу
Сили оборони України збили 45 крилатих ракет і знешкодили 266 ворожих дронів. Постраждали десятки населених пунктів
Троє дітей загинули під час нічної атаки рф на Житомирщину (ФОТО)
Унаслідок ракетного обстрілу загинули діти віком 8, 12 та 17 років, ще десятеро людей отримали поранення
Обстріл Хмельниччини: нічний удар забрав життя чотирьох людей (ФОТО)
Після повітряного обстрілу в області зруйновано будинки, пошкоджено інфраструктуру та є постраждалі з осколковими пораненнями
Найкоментованіше
- Середня зарплата в Україні перевищила 30 тис грн
- ДБР повідомило про підозру керівнику відділу Львівського обласного ТЦК
- путін не готовий до компромісу, - ISW
- Трамп заявив, що домовився з путіним про призупинення ударів по Україні
- Зеленський доручив не нараховувати плату за тепло, яке було відсутнє під час енергетичних аварій
Найчитаніше
- В Укргідрометцентрі уточнили, яка погода чекає українців в перші дні лютого
- У Львові сформовано бригади, які чергують цілодобово, - ЛМР
- Увага! На Львівщині сталася смертельна ДТП
- Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який з травня 2024 року вважався зниклим безвісти
- У понеділок на Львівщину повертається загиблий Герой Назарій Дуркот
Коментарі