Масовий ракетний обстріл України: радник міністра внутрішніх справ розповів про головну мету окупанта
Важливо не нехтувати повітряною тривогою
Масовані ракетні удари росії по Україні спрямовані на те, щоб посіяти паніку і знищити енергетичну інфраструктуру.
Про це розповів радник міністра внутрішніх справ України, виконавчий директор Інституту майбутнього Вадим Денисенко в ефірі телемарафону на «Youtube»-каналі «ТСН», передає «ТСН новини».
«Ми можемо чітко говорити, що вони починають масові обстріли енергетичної інфраструктури і житлових будинків. Все те, що ми бачили в останні дні в Запоріжжі, зараз переноситься на всю країну. Ключова задача — посіяти максимальну паніку. Якщо ми говоримо про столицю, логіки стріляти в скляний міст, у пам’ятник Грушевському або в парк Шевченка просто не існує взагалі. З цієї точки зору можемо говорити, що ключова задача — масово створити паніку і нищити нашу інфраструктуру, перш за все — енергетичну», — розповів Денисенко.
На запитання, чи пов’язані обстріли з призначенням нового командувача так званої «спеціальної військової операції» Сергія Суровікіна, Денисенко відповів: "Я думаю, що пов’язано саме з цим. Вони давно говорили, що треба стріляти по критичній інфраструктурі України, і зараз вони роблять цей великий масований удар по Україні. Ми повинні чітко розуміти, що такі удари можуть повторюватись, і тому потрібно в найближчі дні, коли ми чуємо повітряну тривогу, до цього абсолютно серйозно ставитись. Ще раз повторюся — їх ключова задача не стільки енергетична інфраструктура, але й житлові квартали, щоб паніка посіялася по всій країні", — зазначив він.
varta1.com.ua: Новини
До України йде похолодання з Арктики
В Україну вихідними завітає нова свіжа повітряна маса арктичного походження
На переговорах категорично не можна обговорювати скорочення ЗСУ, це єдина гарантія існування України, - політик Палатний
Під час майбутніх перемовин в жодному разі не можна обговорювати скорочення Збройних сил України та військово-промислового комплексу
Залужний анонсував запуск паспортного сервісу для українців у Британії
Посол повідомив, що обговорив можливість залучення до роботи в паспортному сервісі українців із досвідом роботи з документами, які вже перебувають у Великій Британії
Найкоментованіше
- У Міносвіти виступають проти повної заборони російської мови в школах
- Львів'янка заробила 67 млн грн готівки на продажу монет (ФОТО)
- В Україні можуть ввести обмеження для тих, хто не виконує військовий обов’язок
- Мирні переговори між Україною і Росією зайшли в глухий кут, - Зеленський
- росія готує весняний наступ, - Зеленський
Найчитаніше
- У Дніпрі зафіксували масовий «спалах» ВІЛ-інфекції серед військовозобов’язаних чоловіків
- У Львові сталася різанина
- У Львівському районі трагічно загинули двоє людей
- Львів'янка заробила 67 млн грн готівки на продажу монет (ФОТО)
- У Львові потрапив у ДТП автомобіль, до якого блогери привʼязували себе скотчем (ВІДЕО)
Коментарі