Матч "Ворскла"–"Карпати" на 99 % не відбудеться, — Євген Дикий
Матч «Ворскла»–«Карпати» швидше за все не відбудеться через спалах коронавірусу у львівському клуб. Виконавчий директор УПЛ Євген Дикий прокоментував інформацію, що мінімум 13 представників «Карпат» заразилися коронавірусом.
«Чекаємо від «Карпат» офіційний лист, чекаємо підтвердження. Але поки є інформація, що у них збільшилася кількість інфікованих. Зараз будемо з клубами і УАФ проробляти план, що робити далі. Футболісти повинні піти на двотижневу ізоляцію. Зараз план виглядає наступним чином — найближчий матч з «Ворсклою» на 99 % не відбудуться. А далі всs хлопці з негативними результатами закриваються на базі. Додатково викликають футболістів молодіжного складу, проводять тестування. Якщо у них тести негативні, то таким складом «Карпати» будуть догравати чемпіонат», — сказав Дикий.
Нагадаємо, що, 30 травня, у гравців та персоналу ФК “Карпати” тестування на COVID-19 виявили позитивні результати на коронавірус. Тоді скасування матч «Карпати»–«Маріуполь».
varta1.com.ua: Новини
Поліціянтам в Україні підвищать зарплати
Метою ухвалення законодавчого акта є закріплення мінімального, гарантованого рівня посадового окладу поліціянта
Президент розповів, хто представлятиме Україну на переговорах зі США у Саудівській Аравії
Україну на переговорах з американською делегацією у Саудівській Аравії представлятимуть четверо високопосадовців
Словаччина вже не розраховує на постачання російського газу через Україну
У словацькій компанії SPP не підтвердили створення дочірньої компанії в Україні для організації транзиту російського газу
Найкоментованіше
- Зеленський заявив, що волів би взагалі не укласти жодної угоди, ніж змусити свій народ прийняти погану, - The Atlantic
- МАГАТЕ заявляє, що усі АЕС в Україні зупинили виробництво електроенергії
- Пенсії в Україні зростуть з 1 березня
- Зеленський підписав указ, яким дозволив чоловікам віком від 60 років проходити військову службу
- Зеленський уточнив, за яких умов бойові дії можна буде завершити до літа
Найчитаніше
- У львівській лікарні чоловікові з третьою стадією раку рота видалили пухлину
- росія знищила великий завод з виробництва дронів в Україні
- Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який з 2024 року вважався безвісти зниклим
- На Львівщині затримали лікаря за вимагання 80 000 грн хабаря
- МАГАТЕ заявляє, що усі АЕС в Україні зупинили виробництво електроенергії
Коментарі