Матір парамедикині «Пташки» з Азовсталі розповіла про долю доньки у полоні
Захисники Маріуполя перебувають у полоні росіян із травня
Серед захисників, які були на «Азовсталі» та зараз перебувають у російському полоні, є 21-річна волонтерка та парамедик Катерина з позивним «Пташка». За словами пані Світлани, матері дівчини, наразі, її донька знаходиться в Оленівці.
Про це вона розповіла журналістам «Еспресо».
«Мені розповіли, що моя Катюша перебуває в Оленівці. Щодо утримання, то яке ж там утримання, знаємо тільки зі слів тих, хто звільнився завдяки обміну. Тобто інформація про утримання та про відношення до наших полонених до нас дійшла», — поділилася жінка.
Попри відсутність зв’язку з донькою, жінка вірить, що незабаром її «Пташка» та всі оборонці Маріуполя з Азовсталі повернуться додому. За словами мати Світлани, все необхідне для звільнення полонених робиться відповідними органами.
«Пташка» стала відомою, коли мережею почалися поширюватися відео, на яких дівчина співала та підіймала настрій захисникам Маріуполя у перервах між боями. Юна захисниця є акторкою народного драматичного театру-студії, поетесою, виконавицею класичних арій і патріотичної класики.
Нагадаємо, росія може показово стратити захисників «Азовсталі» на День Незалежності.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
В Україні запровадять обовʼязковий техогляд для всіх авто
Євросоюз нам поставив цей критерій змін до кінця 2027 року
В Одесі затримали таксиста, який коригував обстріли міста під час поїздок
Місцевий житель під прикриттям пасажирських перевезень збирав дані про локації Сил оборони та енергооб’єкти для фсб
Уряду пропонують блокування азартних ігор для військових
На вебсайті Міністерства цифрової трансформації оприлюднили проєкт постанови Кабміну, який передбачає обмеження участі військовослужбовців в азартних іграх. Документ пропонує створити механізм повного блокування доступу до гральних закладів та онлайн-казино для понад 1 млн захисників через синхронізацію реєстрів.
Найкоментованіше
- В Україні хочуть забрати бронь від мобілізації у багатодітних чоловіків
- У Держприкордонслужбі попередили про ймовірний наступ росіян
- РФ готується до мобілізації, - Служба зовнішньої розвідки України
- На Львівщині викрили схему ухилення від мобілізації через фіктивний вступ до коледжу
- Зеленський запропонував РФ перемир'я в повітрі за "заморозку" війни
Найчитаніше
- В Україні хочуть забрати бронь від мобілізації у багатодітних чоловіків
- На Одещині мама насмерть збила 1-річного сина
- На Львівщині біля лісу виявили жінку без свідомості, яка три дні вважалася зниклою
- Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який з 2023 року вважався безвісти зниклим
- Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який вважався безвісти зниклим на Курщині
Коментарі