Матір з хворим немовлям втекла в ліс, щоб не звертатися до лікарів
Знайти зниклу громадянку вдалося тільки з настанням ранку, вона і дитина були доставлені в лікарню. Про це повідомляє Подільський відділ поліції в Одеській області.
У поліцію зателефонувала фельдшерка одного з сіл Подільського району, яка повідомила, що 36-річна жінка втекла з дому разом з двомісячним сином. Від родичів правоохоронці дізналися, що дитина хвора, а жінка не бажала звертатись в лікарню. Тож вони самі викликали швидку.
«Жінка вирішила, що у неї можуть забрати дитя, тому втекла і переховувалась всю ніч в лісі. Поліцейські, разом з місцевими мешканцями, обійшли всі порожні будинки, перевірили ймовірні місця перебування зниклої громадянки. Вранці її знайшли і відразу доставили в лікарню. Дитина була у важкому стані і через деякий час померла. За висновком експертизи причиною смерті стало запалення легень. За даним фактом відкрите кримінальне провадження за ст. 166 (злісне невиконання обов’язків по догляду за дитиною або за особою, щодо якої встановлена опіка чи піклування) Кримінального кодексу України. Жінці оголошено про підозру, їй загрожує обмеження волі на строк від двох до п’яти років, або позбавлення волі на той самий строк. — Але більшого покарання, ніж смерть дитини, не можна уявити», — прокоментував подію начальник Подільського ВП Микола Піщанський.
varta1.com.ua: Новини
На переговорах категорично не можна обговорювати скорочення ЗСУ, це єдина гарантія існування України, - політик Палатний
Під час майбутніх перемовин в жодному разі не можна обговорювати скорочення Збройних сил України та військово-промислового комплексу
Рютте не проти відновити відносини з Москвою після війни
Після завершення війни із росією хочуть крок за кроком відновити нормальні відносини
Залужний анонсував запуск паспортного сервісу для українців у Британії
Посол повідомив, що обговорив можливість залучення до роботи в паспортному сервісі українців із досвідом роботи з документами, які вже перебувають у Великій Британії
Найкоментованіше
- У Раді пропонують "ускладнити життя" ухилянтам
- У The Telegraph вважають, що Трамп може вийти з мирного процесу
- Зеленський дав обнадійливу заяву щодо закінчення війни
- У ТЦК пояснили, коли військового звільнять від відповідальності за СЗЧ
- Учасниця двох Олімпіад з України прийняла російське громадянство
Найчитаніше
- Сімейний "бізнес": На Волині батько з двома синами незаконно вирощували та обробляли тютюн на 11 млн грн
- Поліція повідомила деталі вбивства військового ТЦК у Львові
- На Львівщині затримано голову сільської ради зі спільником
- У Львові чоловік вбив військослужбовця ТЦК
- Смертельна ДТП під Городком: Водій BMW X5 під час обгону спричинив масову аварію, загинув 33-річний чоловік
Коментарі