МАУ змушені були скасувати сьогоднішній рейс "Київ–Лондон" за дві години до вильоту
Авіакомпанія «Міжнародні авіалінії України» була вимушена скасувати рейс PS1118 «Київ–Лондон» через заборону Державної авіаційної служби України.
Про це повідомляє МАУ, у «Facebook».
Рейс мав виконуватися сьогодні, 29-го квітня, о 12:40 год., і був організований для доправлення до Великої Британії на роботу українських громадян, які мають довгостроковий контракт з роботодавцем закордоном. Рейс був організований на замовлення роботодавця, який завчасно подбав про забезпечення українських громадян довгостроковими контрактами. За цих умов українці можуть легально та офіційно працевлаштованими перебувати на території Великої Британії. Відповідно, ця категорія не є ризиковою для України. Ці громадяни не будуть потребувати евакуації найближчим часом та не будуть потенційними поширювачами на території України COVID-19.
Як зазначають в авіакомпанії, рейс скасовано через заборону авіаційної влади України (Державна авіаційна служба України), яку авіакомпанія отримала за дві години до запланованого часу вильоту без вказання підстав та посилання на нормативні документи. При цьому авіакомпанія подала всі необхідні документи для отримання дозволів вчасно та розраховувала на завчасне або в розумні строки отримання рішення.
Пасажири рейсу — мешканці різних регіонів України, які діставалися до столичного авіаційного вузла в умовах відсутності будь-якого регулярного наземного пасажирського сполучення — наразі перебувають у терміналі Міжнародного аеропорту «Бориспіль».
«Ми, звісно, чули учорашню заяву очільника МЗС України у ЗМІ щодо «нелогічності» відправлення українських заробітчан закордон в умовах пандемії, а також про те, що Уряд налаштований конструктивно і готовий до перегляду позиції, — зазначила директор з комунікацій МАУ Євгені Сацька. — Але до ранку 29-го квітня жодних офіційних вказівок та документів з цього приводу до нас не надходило. Наразі, авіакомпанія намагатиметься отримати дозвіл на виконання рейсу та надати можливість українцям дістатися до роботи, працевлаштуватися та забезпечити свої родини засобами для існування».
Нагадаємо, що “Wizz Air” відкриє базу в аеропорту “Львів” і 7 нових напрямків.
varta1.com.ua: Новини
На переговорах категорично не можна обговорювати скорочення ЗСУ, це єдина гарантія існування України, - політик Палатний
Під час майбутніх перемовин в жодному разі не можна обговорювати скорочення Збройних сил України та військово-промислового комплексу
Рютте не проти відновити відносини з Москвою після війни
Після завершення війни із росією хочуть крок за кроком відновити нормальні відносини
Залужний анонсував запуск паспортного сервісу для українців у Британії
Посол повідомив, що обговорив можливість залучення до роботи в паспортному сервісі українців із досвідом роботи з документами, які вже перебувають у Великій Британії
Найкоментованіше
- У Міносвіти виступають проти повної заборони російської мови в школах
- Львів'янка заробила 67 млн грн готівки на продажу монет (ФОТО)
- В Україні можуть ввести обмеження для тих, хто не виконує військовий обов’язок
- Мирні переговори між Україною і Росією зайшли в глухий кут, - Зеленський
- У Дніпрі зафіксували масовий «спалах» ВІЛ-інфекції серед військовозобов’язаних чоловіків
Коментарі