Майор нарахував «бойові виплати» своїй підлеглій, яка у той час перебувала вдома на Рівненщини
Впродовж січня-квітня 2023 року сума протиправно нарахованих грошей перевищила 400 тисяч гривень
![](/uploads/media/32/eb/32eb23d6ae4a4cb93d65838a5184b853_w640.jpg)
На Рівненщині підозрюють майора у безпідставному нарахуванні відсутній на службі підлеглій 400 000 гривень «бойових виплат». Жінка фізично перебувала вдома у місті Дубно на Рівненщині. Про це повідомила Спеціалізована прокуратура у військовій та оборонній сфері Західного регіону.
Т.в.о. командира об’єднаної групи логістичного забезпечення однієї з військових частин Рівненщини, перебуваючи у Запорізькій області, не виявив факту відсутності на службі молодшої сержантки, яка, замість несення служби в районі ведення бойових дій, перебувала вдома у місті Дубно. Попри це, сержантка отримувала «бойові виплати».
Як стверджують у прокуратурі, впродовж січня-квітня 2023 року сума протиправно нарахованих грошей перевищила 400 тисяч гривень.
Читайте також: на заході України затримали на хабарі заступника голови військово-лікарської комісії (ФОТО)
45-річному майору, який безпідставно нараховував гроші сержантці, повідомили про підозру в недбалому ставленні до військової служби, що спричинило істотну шкоду, вчинену в умовах воєнного стану. Також прокурори вживають заходів для відшкодування завданих державі збитків.
![](/uploads/media/4c/f8/4cf85dc2c606yzb6d486b73870c90126_w960.jpg)
Жахливий злочин: 23-річний житель Житомира зґвалтував жінку, зарізав її дитину та спалив квартиру
Отримав довічне
![](/uploads/media/2f/52/2f52f32851523d52212b363c5109a0dd_w960.jpg)
Погода в Україні вихідними: синопткиня дала прогноз на 6-7 квітня
Буде тепло, однак у деяких регіонах очікуються дощі з грозами
![](/uploads/media/8d/d7/8dd778251cfb80637cf9793a1a91f7f2_w640.jpg)
Більше не Чуркін: у Львівського автобусного заводу новий власник
Став прикарпатський забудовник