Майор ЗСУ розповів про бої та просування під Бахмутом
Українські сили закріплюються на відбитих позиціях
Екс-командир полку «Азов», майор ЗСУ Максим Жорін підтвердив успіхи у просуванні Третьої окремої штурмової бригади під Бахмутом. Українські сили закріплюються на відбитих у окупантів позиціях.
У своєму Telegram Жорін зазначив, що у противника досі залишається велика перевага за кількістю особового складу, боєприпасів та авіації.
«Тим не менше, знаходимо слабкі місця в обороні, яку ворог намагається побудувати, і б’ємо туди», - підкреслив військовий.
Тепер окупантів на цій ділянці фронту, за словами Жоріна, посилили завербованими зеками зі «Шторм z» у лавах регулярної армії. Хоча, додав «азовець», перед захисниками переважно 57-ма бригада рф.
Нагадаємо, раніше у ЗСУ заявили про просування у районі Бахмута.
Авіація росіян працює по кілька разів на день. Також окупанти продовжують перекидати нові резерви, щоб відбити позиції. Але умови на полі бою досі диктують ЗСУ.
varta1.com.ua: Новини
Поліціянтам в Україні підвищать зарплати
Метою ухвалення законодавчого акта є закріплення мінімального, гарантованого рівня посадового окладу поліціянта
Президент розповів, хто представлятиме Україну на переговорах зі США у Саудівській Аравії
Україну на переговорах з американською делегацією у Саудівській Аравії представлятимуть четверо високопосадовців
Словаччина вже не розраховує на постачання російського газу через Україну
У словацькій компанії SPP не підтвердили створення дочірньої компанії в Україні для організації транзиту російського газу
Найкоментованіше
- росія знищила великий завод з виробництва дронів в Україні
- Зеленський заявив, що волів би взагалі не укласти жодної угоди, ніж змусити свій народ прийняти погану, - The Atlantic
- МАГАТЕ заявляє, що усі АЕС в Україні зупинили виробництво електроенергії
- Пенсії в Україні зростуть з 1 березня
- Загинув командир відділення батальйону безпілотних систем Володимир Муж з Львівщини
Найчитаніше
- росія знищила великий завод з виробництва дронів в Україні
- У львівській лікарні чоловікові з третьою стадією раку рота видалили пухлину
- У селі на Львівщині вилучили ракету Х-47М2 «Кинжал»
- Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який з 2024 року вважався безвісти зниклим
- На Львівщині затримали лікаря за вимагання 80 000 грн хабаря
Коментарі