Майже 70% вчителів називають зарплату головним розчаруванням у професії

Новини УКРАЇНА

Під час заходу також було представлено результати програми «Посилення стійкості системи освіти України задля реагування на надзвичайні ситуації та відновлення», яка реалізується ЮНЕСКО

Понад дві третини українських освітян називають низьку зарплату головною причиною розчарування у професії, і лише половина позитивно ставиться до впровадження реформи НУШ. Про це стало відомо з дослідження ЮНЕСКО «Становлення нового українського вчителя».

Презентація дослідження відбулася під час заходу «Посилення стійкості системи освіти України», а саме дослідження було ініційоване ЮНЕСКО на запит Верховної Ради України та МОН. У ньому аналізується професійний шлях учителя: від вибору професії до кар’єрного розвитку.



Ключові результати показали, що лише 53,73% учителів «загалом позитивно» ставляться до впровадження реформи НУШ. Кількість негативних відгуків не зазначається, проте можна принаймні ствердно сказати, що понад 46% вчителів не висловили прямого задоволення реформою. Крім того, було зазначено, що середня зарплата освітян більш ніж на 30% нижча за середню по країні, а 73,2% вчителів називають низьку зарплату головною причиною розчарування у професії. Попри це, майже 69% залишаються задоволеними своєю професією. Водночас 21,8% освітян працюють без присвоєння кваліфікації «вчитель».

Під час заходу також було представлено результати програми «Посилення стійкості системи освіти України задля реагування на надзвичайні ситуації та відновлення», яка реалізується ЮНЕСКО. Програма охоплює забезпечення закладів освіти цифровими пристроями, психосоціальну підтримку, безпечне освітнє середовище та професійний розвиток учителів.

varta1.com.ua: Новини

Коментарі

Читайте також

Найкоментованіше

  1. На Львівщині судитимуть 43-річного чоловіка, який вбив власного собаку
  2. У Польщі у пʼяну ДТП потрапила Ауді з шістьома українцями в салоні та жінкою в багажнику (ФОТО)
  3. На Закарпатті львівʼянка спричинила ДТП, у якій постраждали 13 людей
  4. Україна та Росія входять в максимальну ескалацію війни, - ZEIT
  5. У Львові рятувальники витягнули кошеня з восьмиметрового колодязя

Найчитаніше

  1. В Україні з 1 жовтня хочуть припинити мобілізацію чоловіків старше 50 років
  2. На Львівщині у ТЦК помер військовослужбовець
  3. Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який вважався зниклим безвісти на Курщині
  4. На Львівщині втопився чоловік
  5. На Львівщині чоловік випав з багатоповерхівки і загинув