Медведчук закликає до окупації Одеси та інших міст, якщо Україна відмовиться від “мирної пропозиції” путіна

Якщо Україна не підпише капітуляцію

ФОТО: Віктор Медведчук

Зрадник України, колишній очільник забороненої партії ОПЗЖ і кум путіна Віктор Медведчук закликав до окупації Одеси й інших міст. За його словами це варто зробити у разі, якщо Україна не погодиться так званий «мирний план» кремлівського диктатора.

Медведчук в інтерв'ю ТАСС заявив, що рф повинна окупувати “Одесу та інші міста”, якщо Київ відмовиться від путінської “мирної пропозиції”, в якій той закликає віддати чотири області та Крим, а також погодитися на позаблоковий статус.

Колишній депутат Ради також повторив кремлівські наративи про “ляльководів заходу”, “партії війни”, “нелегітимного Зеленського”, “антинародний режим” тощо.

“Дуже влучний вираз – “звільняти” (“Одесу та інші міста” – ред.). Інтереси безпеки росії диктують необхідність подальших бойових дій з метою боротьби з неонацистським режимом для досягнення повної демілітаризації та денацифікації.

При цьому добре видно, що інтереси режиму Зеленського та інтереси українського народу прямо протилежні. Українці хочуть миру, а Зеленський із західними ляльководами – війни, навіть ціною винищення українського народу. І цей народ потрібно від цієї злочинної нацистської влади звільняти”, - наголосив зрадник Медведчук.

Раніше путін знову повторив, що нібито «готовий до мирних переговорів», але для цього Україна має вивести свої війська з усіх окупованих росіянами регіонів, які кремль вважає територією росії.

varta1.com.ua: Новини

Ілона Мартинюк