Медики 6 годин оперували 15-річну дівчинку, яка вчора постраждала у центрі Львова

IMG_20191102_194650
IMG_20191102_194650

Журналіст Олег Галів, у соцмережі «Facebook», повідомив деталі про 15-річну дівчинку, яка постраждала внаслідок зіткнення карети з кіньми з лавкою, на якій вона сиділа.

«Проспектом Свободи нині і далі гуляють сотні людей. Які теж можуть стати жертвами кінного нальоту. Бо ніхто не дасть вам гарантії, що завтра якийсь безумець (у цьому випадку нібито іноземець) рясно не випустить в повітря піротехніку. У реанімації «ОХМАТДИТу» тим часом — 15-ти річна дівчинка. Вона вчора просто мала нещастя сісти не на ту лавку», — пише журналіст.

У постраждалої велика обширна рана на поверхні гомілки та відкритий перелом великогомілкової кістки. Для порятунку неповнолітньої через санавіацію викликали судинного хірурга. Понад 6 годин фахівці оперували дівчинку. Зараз у коридорах постійно чергують знесилені горем батьки. 

«Та навіть якщо поліція знайде і покарає винних — це цілком проблему не вирішить. Бо коні любляться туристам, піротехніка любиться бездумним туристам. А туристи любляться місту. Я не проти того, аби Львів не був туристичним. А навпаки за те! Львів — візитка України. Але напевне час прописувати правила жорсткіше. Вивчати досвід Європи, де такі коні з каретами теж дуже популярні. Чи відвести для коней спеціальні місця. Або ж додатково огороджувати прогулянкові зони. Бо якщо навіть пішохідна ділянка у небезпеці — то це біда», — йдеться в повідомленні.

 

Читайте також: У Львові розшукують людей, які запустили салют, через який коні протаранили лавку (фото, відео)