Медики підтримали Іллю Ємця у питанні про запровадження погодинної оплати за лікування від коронавірусу
Медична спільнота України схвально оцінила пропозицію Міністра охорони здоров’я Іллі Ємця запровадити погодинну оплату медикам та іншим працівникам, які безпосередньо займаються лікуванням українців від коронавірусної інфекції. Про це інформує пресслужба Міністерства охорони здоров’я.
Листи зі словами підтримки почали надходити в Міністерство з усієї України. Наразі, таких звернень уже кілька десятків.
“Вважаємо, що Ваша ініціатива щодо запровадження погодинної оплати для медичних та інших працівників, які безпосередньо займаються лікуванням українців від коронавірусної інфекції, — це важливий крок. Це крок, який показує, що лікарі справді стали важливими не лише на словах, але й на ділі. Це крок, який хоч якось компенсує самовідданий підхід наших медиків, які щодня ризикують своїм життям, рятуючи хворих на COVID-19. Цей крок — символ віри та надії на таку довгоочікувану реформу системи охорони здоров’я, де кожен медичний працівник почуватиметься гідним”, — говориться в одному з листів.
Серед іншого, медична спільнота України підтримала кроки Іллі Ємця у боротьбі з коронавірусом, відновленні престижу лікарської професії та підтримці українських медиків. “Дякуємо, що підтримуєте лікарів і розпочали рух “Захистимо лікаря — врятуємо українців… Знайте, ми також підтримуємо Вас і цінуємо Ваші ініціативи!”, — написано в листі.
Нагадаємо, що на позачерговому засіданні 23 березня Кабінет Міністрів України підтримав ініціативу Міністра охорони здоров’я Іллі Ємця і ухвалив постанову, якою запроваджується погодинна оплата медикам та іншим працівникам, які безпосередньо займаються лікуванням українців від COVID-19.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
Європейські партнери зробили заяву про реальні плани Путіна на Україну
РФ прагне досягти на переговорах того, чого не змогла на полі бою
ЄС виділить Україні 80 млн євро з прибутків від заморожених російських активів
Єврокомісія розробила план підтримки енергетичної системи України на зиму 2026-2027 років
Україна втрачає час на підготовку до зими через заблокований кредит від ЄС
Підготовка до наступного опалювального сезону мала розпочатися в березні
Найкоментованіше
- У Луцьку група підлітків напала на військових ТЦК (ВІДЕО)
- Україна пропонує росії продовжити перемир'я після Великодня, – Зеленський
- Військовослужбовці ТЦК у разі небезпеки можуть застосовувати вогнепальну зброю, - нардеп
- До України привезли Благодатний вогонь
- В Україні весь особовий склад одного ТЦК відправили на бойові посади
Коментарі