Медики розповіли про стан постраждалих після стрілянини у львівській школі
До лікарні доставили обидвох учасників конфлікту - батьків двох однокласників
У Льввоі після конфлікту, який закінчився стріляниною між батьками учнів біля школи №13 на Сихові, двоє чоловіків потрапили до лікарні. Про це LVIV.MEDIA повідомили у пресслужбі Львівського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф.
Один з батьків вистрелив чотири рази з пневматичного пістолета в іншого тата, який отримав вогнепальне поранення, а чоловіка, який застосував зброю, госпіталізували з черепно-мозковою травмою.
До лікарні Святого Луки госпіталізували обох потерпілих:
- Чоловік, 51 рік: Отримав вогнепальне поранення в область стегна, живота та кисті. Наразі перебуває в операційній.
- Чоловік, 35 років (той, що стріляв): Госпіталізований з черепно-мозковою травмою.
Директор лікарні Святого Луки Василь Трунквальтер уточнив, що один із поранених перебуває у стабільному стані.
Нагадаємо, інцидент стався на подвір'ї школи. Діти обох чоловіків - третьокласники, які нещодавно посварилися під час уроків. Батьки зустрілися сьогодні у директора, щоб вирішити конфлікт, але не знайшли порозуміння і продовжили сварку на подвір'ї, що і закінчилося стріляниною. Міський голова Андрій Садовий уточнив, що конфлікт стався після сварки між третіми класами.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
У пʼятницю Львів попрощається із захисниками Віталієм Калімуліним та Романом Чайкою
Львів попрощається з військовослужбовцями Віталієм Калімуліним та Романом Чайкою, які віддали життя, захищаючи Україну від російських окупантів
На Львівщині висадили гектар лісу в пам’ять про полеглого воїна-лісівника Андрія Позняка
Акція «Ліси пам’яті» об’єднала рідних захисника, колег та громаду заради вшанування подвигу героя
На Львівщині під час пожежі сухостою у дачному кооперативі загинув чоловік
Трагедія сталася через займання сухої трави на території дачного кооперативу у селі Межиріччя
Найкоментованіше
- росія не має доброї волі, її треба примушувати, - Зеленський
- Україні доведеться визнати територіальні втрати, - Мерц
- Сирський обмежив термін перебування військовослужбовців на «нулі»
- Європа готується до затяжної війни в Україні, - NYT
- У Чернівцях скасували концерт Анастасії Приходько, яка заявила, що вона говорить “київською російською мовою”
Найчитаніше
- На Закарпатті горить відомий курорт
- У Києві аферист ошукав народну артистку України на понад шість мільйонів гривень
- Підтверджено загибель зниклого безвісти на Курщині воїна з Львівської області Павла Горошка
- Увага! У Рівненській області розшукують озброєного чоловіка
- На Харківщині загинув Герой зі Львівщини Віталій Кінчеряк
Коментарі
шо можно не поділити в 3-класі??? Кому здати гроші на штори!!!
Обидвох татів у котрийсь їз спецпідрозділів. Там вони знайдуть своє місце.