Мексика стала часто відмовляти росіянам у в'їзді
росіяни всіми шляхами намагаються потрапити у США

Росіяни стали частіше отримувати відмови в отриманні візи для в'їзду в Мексику. Все через часті спроби незаконного перетину американо-мексиканського кордону.
Про це заявив представник посольства Росії в Мексиці Андрій Трояновський в коментарі ТАСС.
Відзначається, що деякий час назад прикордонна служба Мексики стала частіше відмовляти у в'їзді громадянам ряду країн, в тому числі і росіянам.
«Ми спостерігаємо незначне зростання відмов у в'їзді, але така пильна увага до туристів з Росії і пострадянського простору викликана збільшенням потоку нелегальних мігрантів з цих країн, які використовують Мексику в якості транзитної зони для подальшого в'їзду в США», - сказав Трояновський.
При цьому посольство Росії запевняє, що особливо пильної уваги до росіян з боку мексиканської влади немає. Вони впевнені, що випадки відмови росіян у в'їзді в Мексику «обумовлені не їх громадянством, а сумнівами, можливо, викликаними аналізом відповідей на питання про мету поїздки в Мексику, які задаються міграційниками».
При цьому американська статистика говорить про зворотне. Так, за даними The New York Times, за 2022 фінансовий рік (з 1 жовтня по 30 вересня) при спробі перетнути американо-мексиканський кордон було затримано 21 763 громадянина Росії. Це майже в 50 разів більше, ніж було в 2020 році.
varta1.com.ua: Новини

На переговорах категорично не можна обговорювати скорочення ЗСУ, це єдина гарантія існування України, - політик Палатний
Під час майбутніх перемовин в жодному разі не можна обговорювати скорочення Збройних сил України та військово-промислового комплексу

Рютте не проти відновити відносини з Москвою після війни
Після завершення війни із росією хочуть крок за кроком відновити нормальні відносини

Залужний анонсував запуск паспортного сервісу для українців у Британії
Посол повідомив, що обговорив можливість залучення до роботи в паспортному сервісі українців із досвідом роботи з документами, які вже перебувають у Великій Британії
Найкоментованіше
- Стало відомо, хто розклеїв у Львові плакати із закликами до диверсій
- У Львові скасували акцію на підтримку трансгендерних людей (ВІДЕО)
- Камери зафіксували, хто покинув військове авто у львівському парку (ВІДЕО)
- Львівські перевізники звернулися з проханням підвищити тарифи на проїзд в автобусах
- У Львові чоловік ліг під колеса трамваю і загинув (ФОТО)
Коментарі