Мелітопольські партизани взяли на себе відповідальність за підрив авто гауляйтера (ВІДЕО)

І розповіли, хто буде наступним

ФОТО: скриншот з відео

У понеділок, 3 квітня в тимчасово окупованому Мелітополі підірвали авто Максима Зубарєва – гауляйтера селища міського типу Якимівка. За даними РІА-Мелітополь - він помер у лікарні. Відповідальність за це взяли на себе місцеві партизани.

Відповідне відео розмістив Telegram-канал Бердянськ Сьогодні. На кадрах чоловік, який представився українським партизаном, зробив заяву про вчинений акт.

На момент запису відео колаборант знаходився в лікарні. За словами невідомого, партизани налаштовані довести справу до кінця.

Фото: колаборант Зубарєв

Чоловік також назвав наступні цілі партизан – колаборанти Володимир Рогов та Євген Балицький.

«Весняне полювання триває. Сьогодні зранку наші хлопці з Мелітополя підірвали відомого колаборанта Максима Зубарєва. Ця тварюка наразі в лікарні. Але наші люди вже на місці, так що роботу буде завершено. Користуючись випадком, передаємо привіт Андрійку Сикуті, Вові Рогову і Жені Балицькому. Хлопчики, ви – наступні», – заявив партизан.

Читайте також: в окупованому Мелітополі вибухнула автівка із колаборантом (ФОТО, ВІДЕО).

Чоловік попередив колаборантів, що кожного разу, коли вони приїжджають до Мелітополя з Криму, де вони наразі ховаються, може стати для них останнім днем у житті.

Згодом, у РІА-Мелітополь повідомили, що за їх інформацією гауляйтер з Якимівки максим зубарєв помер у лікарні.

varta1.com.ua: Новини

Ілона Мартинюк