Меморіал пам’яті Героїв Небесної Сотні у Львові відкриють у серпні
Меморіал пам’яті Героїв Небесної Сотні у Львові відкриють до Дня Незалежності. Про це сьогодні, під час сесії, повідомив міський голова, пише пресслужба міської ради.
«23−24 серпня ми будемо відкривати першу частину Меморіалу Небесної Сотні. Роботи ведуться. Усіх запрошую, зарезервуйте собі час», — сказав міський голова Львова Андрій Садовий.
Нагадаємо, минулого тижня на місці будівельних робіт відбулась координаційна нарада усіх служб, які залучені до процесу будівництва. Роботи з будівництва Меморіалу пам’яті Героїв Небесної Сотні, що на вул. Кривоноса-Замковій, тривають.
Станом на зараз, виконано 65 % робіт: підрядник доробляє сходи, замощує бруківкою площадку перед стелою, триває підготовка до встановлення огорожі на оглядових майданчиках, також завершується будівництво підпірної стіни вздовж вул. Кривоноса і тривають роботи зі встановлення система освітлення.
З бюджету міста на виконання робіт вже скеровано близько 9 млн грн
varta1.com.ua: Новини
Поліціянтам в Україні підвищать зарплати
Метою ухвалення законодавчого акта є закріплення мінімального, гарантованого рівня посадового окладу поліціянта
Президент розповів, хто представлятиме Україну на переговорах зі США у Саудівській Аравії
Україну на переговорах з американською делегацією у Саудівській Аравії представлятимуть четверо високопосадовців
Словаччина вже не розраховує на постачання російського газу через Україну
У словацькій компанії SPP не підтвердили створення дочірньої компанії в Україні для організації транзиту російського газу
Найкоментованіше
- росія знищила великий завод з виробництва дронів в Україні
- Зеленський заявив, що волів би взагалі не укласти жодної угоди, ніж змусити свій народ прийняти погану, - The Atlantic
- МАГАТЕ заявляє, що усі АЕС в Україні зупинили виробництво електроенергії
- Пенсії в Україні зростуть з 1 березня
- Загинув командир відділення батальйону безпілотних систем Володимир Муж з Львівщини
Найчитаніше
- росія знищила великий завод з виробництва дронів в Україні
- У львівській лікарні чоловікові з третьою стадією раку рота видалили пухлину
- Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який з 2024 року вважався безвісти зниклим
- У селі на Львівщині вилучили ракету Х-47М2 «Кинжал»
- На Львівщині затримали лікаря за вимагання 80 000 грн хабаря
Коментарі